Wyszukiwałeś:

rynek X

niemiecki X

. Znaleziono 195 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek niemiecki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 195 wszystkich):

Nowi z Chin

Chińscy producenci samochodów coraz odważniej wkraczają na StaryKontynent. Szczególnie upodobali sobie rynek niemiecki, gdzie jakdonoszą tamtejsze media w przyszłym roku dojdzie do debiutu trzech nowychmodeli prosto z Państwa Środka.

 

Kolejny miliard dopłat dla Niemców

Niemiecki rząd najprawdopodobniej przekaże kolejny miliard euro na dopłatydla nabywców nowych samochodów, którzy jednocześniezezłomują swoje stare, minimum dziewięcioletnie auto.

 

Niemcom już nie dołożą

5 miliardów euro. Tyle dokładnie wydał niemiecki rząd na dopłaty dozakupu nowych aut. Wczoraj, po ośmiu miesiącach obowiązywania programu,przyjęto ostatnie zamówienie.

 

Na co zwracać uwagę sprowadzając auta z Niemiec?

Choć niemiecki rynek samochodów używanych jest już mocno przetrzebionyprzez poszukiwaczy wszelkiego rodzaju okazji, to wciąż dla wielu naszychrodaków stanowi on główne źródło poszukiwania taniego iprzede wszystkim dobrego auta. Niestety, bardzo często nieznajomość językapowoduje, że łatwo możemy popełnić błąd, którego skutkiem będzieto, że staniemy się właścicielami uszkodzonego pojazdu bez prawa doreklamacji.

 

60 Volkswagenów do 2018 roku

Zaskoczeni? My również, bo taka liczba robi wrażenie. Niemieckikoncern ogłosił, że do 2018 roku przedstawi w sumie 60 nowych aut. Planyambitne i zapewne do zrealizowania.

 

Prześcigną Niemcy jako największy rynek samochodowy w Europie

Najprawdopodobniej już w 2020 roku Niemcy stracą miano największegoeuropejskiego rynku motoryzacyjnego. Pozycję tę mocno atakuje bowiem Rosja,między innymi dzięki licznym inwestycjom poczynionym przez zagranicznekoncerny w tym kraju.

 

Już 2000 Solarisów w Niemczech

Solaris przekazał wczoraj miejskiemu przewoźnikowi w Monachium 10autobusów z przyczepami pasażerskimi (w niemieckiej terminologii znanychjako buszug, w wolnym tłumaczeniu "autobusowy pociąg"). Jeden z tychpojazdów jest jednocześnie dwutysięcznym Solarisem na niemieckim rynku.

 

Europa znowu na plusie. Polska również

Po słabym sierpniu europejski rynek aut nowych wrzesień ponownie zakończyłna plusie. Jednak sumarycznie od początku roku ciągle jest pod kreską. Na tymtle nieźle wygląda sytuacja na rynku polskim, który we wrześniuzanotował prawie 15-proc. wzrost sprzedaży.

 

Hyundai i20 Sport - 3 cylindry sportu

Hyundai i20 Sport raczej nie będzie bił się o miano najlepszego hot hatcha.To zwykły kompakt, ubrany w sportowe dresy i trampki. Niestety, przeznaczono gotylko na rynek niemiecki. Czy w Polsce by się sprawdził?

 

Wątek na forum: Suzuki SX4 Beznadziejna widoczność na boki

Mam SX4 1,6 benz. z 2010r. wersja przygotowana na rynek niemiecki (tak powiedziano w salonie) może to i prawda bo jak do tej pory żadnych poważniejszych napraw nie miałem, oprócz luzującego się 3 razy filtra powietrza, a ostatnio zaczyna skrzypieć przedni amortyzator podczas przejeżdżania przez t...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek niemiecki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019