Wyszukiwałeś:

rynek X

opon X

ciezarowych X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek opon ciezarowych

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Goodyear: rynek opon ciężarowych w 2009 r.

Rynek opon ciężarowych jest ściśle związany z kondycją rynku usługtransportowych. Ten ostatni w ubiegłym roku zanotował w naszym kraju dotkliwybo ponad ponad 30% spadek. Choć i tak był on niższy niż w innycheuropejskich krajach. Konsekwencją kryzysu rynku transportowego było nie tylkozałamanie sprzedaży pojazdów ciężarowych ale także mocne zawirowaniana rynku opon.

 

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Nowe opony Bridgestone  do samochodów ciężarowych to większaładowność i oszczędność oraz mniejsza uciążliwość dla środowiska. To według producenta jedynie kilka zalet charakteryzujących opony,które firma wprowadza na rynek w sezonie letnim 2010.

 

Dębica w czołówce polskich eksporterów

W dorocznym rankingu „Lista 500”, opublikowanym przez dziennik„Rzeczpospolita”, Firma Oponiarska Dębica S.A. znalazła sięwśród czterdziestu największych polskich eksporterów w 2010roku.

 

Udany początek roku na rynku opon ciężarowych

Wyniki pierwszych trzech miesięcy 2011 roku na rynku oponiarskim są bardzopomyślne. W tym czasie w Europie sprzedano o 12,3% opon więcej niż wanalogicznym okresie ubiegłego roku. Również w Polsce odnotowanowzrost, który osiągnął 18,7%. Rozwoju branży nie zahamowałyhorrendalne ceny kauczuku, które w pierwszych dniach kwietnia 2011 r.wynosiły już 5,3 dolara za kilogram (ok. 14,60 zł/kg), czyli prawie dwa razywięcej niż w roku poprzednim

 

Z wizytą w fabryce opon ciężarowych Bridgestone

Kilkudziesięciu dziennikarzy branży motoryzacyjnej przybyło 18 październikana zaproszenie firmy Bridgestone do jej fabryki opon ciężarowych iautobusowych w Stargardzie Szczecińskim, która mieści się na tereniePomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej. Celem spotkania było przedstawieniezaproszonym gościom działalności, organizacji produkcji i zasadfunkcjonowania fabryki, a także prezentacja jej najnowszych produktów.

 

Dębica wśród największych polskich eksporterów

Firma Oponiarska Dębica S.A. - z wielkością eksportu wynoszącą 75,7 proc.całości wartości sprzedaży w 2010 roku - należy do grona 30-stunajwiększych polskich eksporterów według rankingu przygotowanego przezdziennik Rzeczpospolita.

 

Goodyear Truck Racing ze światowym rekordem prędkości

Jochen Hahn z zespołu Castrol Team Hahn Racing jadący MAN-em na oponachGoodyeara jest liderem po siódmej rundzie Europejskich MistrzostwWyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA, które odbyły się wSmoleńsku w miniony weekend (28-29 lipca br.) Pierwszy sobotni wyścig wygrałAntonio Albacete z teamu Equipo Cepsa, zaś w drugim wyścigu zwyciężył ReneReinert – obaj za kierownicą MAN-ów. W niedzielę Jochen Hahnwygrał oba wyścigi. Kolejna runda serii odbędzie się w miejscowości Most wCzechach 1 i 2 września br., po tradycyjnej sierpniowej przerwie

 

Wzrosty w produkcji przemysłu motoryzacyjnego

W 2013 roku produkcja sprzedana polskiego przemysłu motoryzacyjnegoosiągnęła wartość 109,2 mld zł. To nominalnie o 6,3% więcej niż w 2012roku. Za wzrost odpowiada produkcja samochodów użytkowych oraz częścii akcesoriów motoryzacyjnych. Wzrost odnotował także polski rynekpojazdów samochodowych - wynika z raportu Polskiego Związku PrzemysłuMotoryzacyjnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek opon ciezarowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019