Wyszukiwałeś:

rynek X

polski X

. Znaleziono 819 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek polski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 819 wszystkich):

Isuzu w Polsce!

Choć rynek motoryzacyjny, także w Polsce, wciąż nie może wyjść z kryzysu,nie oznacza to jednak jakiejś totalnej stagnacji. W czerwcu w Polscerozpoczęła działalność marka Isuzu, z jednym jak na razie modelem w swojejgamie - pickupem D-Max.

 

1,5 mln Pand made in Poland

21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałpółtoramilionowy Fiat Panda. Dzisiaj tyska fabryka  Fiat AutoPoland zatrudnia prawie  6 000 pracowników, a z linii produkcyjnychco 35 sek. zjeżdża samochód. Niewykluczone że w tym roku zostaniewyprodukowanych w Tychach prawie 600 tyś. samochodów, w tym  ok.285 tys. Pand (rekordowa ilość).

 

Niezależny rynek zadowolony ze zmian GVO

Organizacje reprezentujące niezależny rynek motoryzacyjny w Europie FIGIEFAjak i w Polsce SDCM przyjmują z zadowoleniem rozpoznanie i zgłębienie przezKomisję Europejską potrzeby ustanowienia specyficznych zasad dla rynkumotoryzacyjnego, ale również domagają się od Komisji krokówpotwierdzających to w najbliższej przyszłości.

 

Tata rusza na podbój Europy. I Polski.

Od kilku już lat Europa szykuje się na wejście na Stary Kontynent chińskichmarek samochodowych, które głównie dzięki niskiej cenie miałybyzrewolucjonizować rynek. A tymczasem, mimo kilku prób, wciąż ta sztukaproducentom zza Wielkiego Muru nie za bardzo się udaje. Trochę takniepostrzeżenie, podobną drogą na podbój Europy wyruszył indyjskikoncern Tata Motors. Zobaczmy, czym już wkrótce będzie kusićeuropejskich kierowców.

 

Zużywamy więcej paliw

Mimo globalnego kryzysu gospodarczego polski rynek paliw nie odczułspowolnienia gospodarczego. Większa liczba aut na naszych drogach oznaczajedno. Polacy zwiększyli konsumpcję zarówno benzyn, jak i olejunapędowego. Nieznacznie mniej za to wykorzystywano gazu LPG.

 

Polski rynek wciąż niestabilny

Europejski rynek motoryzacyjny wyhamowuje, po tym jak programy złomowaniastarych pojazdów w zamian za dofinansowanie nowego auta (tzw. programcash-for clunkers) dobiegają końca.

 

Ssangyong wraca do Polski!

Po trudnym okresie w swojej historii, dzięki wysiłkom koreańskiego rządu ikoreańskich banków oraz oświadczeniu o wypracowanym porozumieniu zindyjską grupą kapitałową Mahindra&Mahindra, koreańska marka wraca narynek europejski. Firma SsangYong przed końcem roku rozpocznie sprzedażnowego, kompaktowego SUV-a Korando.

 

Polski rynek paliw 2010

Wzrost "spożycia" oleju napędowego oraz gazu płynnego LPG, przyjednoczesnym spadku popytu na benzynę - wynika z raportu Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego podsumowującego ubiegły rok na krajowym rynkupaliw.

 

Rajd Polski w szczegółach

Już 23 września start 68. Rajdu Polski, największej w naszym kraju imprezy wsportach motorowych. W tym roku rajdowy klasyk jest dziewištšrundš Mistrzostw Europy i szóstą odsłoną w rywalizacji o tytułnajlepszego kierowcy w Polsce.

 

Aut przybywa, jednak spada sprzedaż olejów

Mimo rosnącej liczby samochodów poruszających się po drogach naszegokraju, kurczy się rynek olejów silnikowych. Czy to znaczy, żeświadomość kierowców jest tak niska i rzadziej wymieniają oni silnikw swoich autach?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019