Wyszukiwałeś:

rynek X

wloski X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rynek wloski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Włoski rywal MINI

Alfa Romeo przekłada premierę kontynuatora modelu 147 na rzecz samochodu zsegmentu hatchback. Nowe auto o sympatycznej nazwie "Junior" będzie kolejnąodsłoną modelu produkowanego przez Włochów, który szczyt swojejpopularności przeżywał na przełomie lat sześćdziesiątych.

 

Fiat Strada: mały włoski pickup

Polski rynek pickupów rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie dziwi więccoraz większa liczba przedstawicieli tego segmentu. Wchodzący właśnie dosprzedaży Fiat Strada powinien mieć jednak ułatwione zadanie, gdyż w klasiemałych pickupów nie ma obecnie żadnego konkurenta.

 

Kabotaż od 1 maja we Włoszech legalny

Jak informuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie od1 maja 2009 r. wchodzą we Włoszech nowe przepisy dotyczące kabotażutowarów (przewozu wewnątrz innych krajów członkowskich UE). Od 1maja 2009 rynek włoski będzie uwolniony.

 

1,5 mln Pand made in Poland

21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałpółtoramilionowy Fiat Panda. Dzisiaj tyska fabryka  Fiat AutoPoland zatrudnia prawie  6 000 pracowników, a z linii produkcyjnychco 35 sek. zjeżdża samochód. Niewykluczone że w tym roku zostaniewyprodukowanych w Tychach prawie 600 tyś. samochodów, w tym  ok.285 tys. Pand (rekordowa ilość).

 

Chińsko-włoski maluch

Firma Dr Motor Group z południowych Włoch wraz z chińskim koncernemsamochodowym Chery przedstawiła mały samochód miejski. Auto ma byćdostępne także w Europie.

 

Przełom w eksporcie motobranży

W październiku zeszłego roku eksport przemysłu motoryzacyjnego z Polskiwzrósł po raz pierwszy od 13 miesięcy i wyniósł niespełna 1,47mld euro. Uzyskana wartość jest wyższa o 1,83 proc. od uzyskanej w 2008 roku.

 

Włoski kolos

Podobno świat się skończy gdy Ferrari stworzy samochód hybrydowy.Wiele osób przepowiadało koniec świata, po tym jak Porsche do swoich samochodów będzie montować silnik Diesla. Niemieccy inżynierowie nie oglądając się na innych zaczęli wyposażać Cayenne w silniki wysokoprężne. Inna "przepowiednia" mówi, że kres doczesnegoświata nastąpi gdy Maserati stworzy SUV'a...

 

Tecnicar Lavinia - pierwszy, włoski "superelektryk"

Włoska firma Tecnicar nie jest jeszcze dobrze znana w świecie motoryzacji.Jednak niedługo może się to zmienić za sprawą samochodu nad którympracuje.

 

Fiat Aegea - nowy włoski sedan z Turcji

Fiat zgodnie z zapowiedziami przedstawił na salonie samochodowym w Stambuleswój nowy model. Nazywa się Aegea i jest kompaktowym sedanem o eleganckiej linii.

 

Fiat 124 Spider - ile kosztuje włoski roadster?

Po wielu latach bezczynności i wprowadzania na rynek różnych wariantów Fiata 500, włoska marka zakasała rękawy i stworzyłastylowego roadstera za nieduże pieniądze. Ile dokładnie trzeba za niegozapłacić?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "rynek wloski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019