Wyszukiwałeś:

s4

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s4

Spróbuj też wyszukać: rs4 audi s4 suzuki sx4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Nowe Audi S4 Cabriolet

Rozpoczynające się jutro targi samochodowe w Genewie (od wczoraj udostępnionedla przedstawicieli mediów) są miejscem premiery sportowego kabrioletuAudi S4.

 

Nowe Audi S4 już gotowe

Pomimo tego, że zaledwie dwa tygodnie temu na halach targowych we Frankfurciezostała zaprezentowana zupełnie nowa generacja Audi A4, to po ulicachniemieckiego Ingolstadt jeździ już zamaskowana wersja S4. Auto zostałouchwycone podczas jazd testowych przez jednego z zagranicznych reporterów.

 

Na celowniku: Audi TT RS i Audi S4

Dużo dzieje się w garażach Audi jeśli chodzi o sportowe wersje obecnych jużna rynku modeli. W ciągu najbliższego półtora roku na rynku powinnysię pojawić dwie ciekawe propozycje dla miłośników szybszej jazdy:Audi TT RS i Audi S4.

 

Nowe Audi S4 przed Paryżem

Audi opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia i detale najnowszej odsłonysportowego modelu S4. Nowe auto będzie można zobaczyć na żywo podczastargów w Paryżu. Producent pokaże je w wersji sedan jak i kombi, a narynku pojawi się w marcu przyszłego roku.

 
 

Audi S4 i S5 bez manuala

Jak donoszą zagraniczne serwisy, sportowe modele Audi S4 oraz S5 zostanąpozbawione manualnych przekładni na rynku europejskim. Trafią one natomiast doStanów Zjednoczonych.

 

Audi RS4 z e-turbo

Szef oddziału odpowiedzialnego za rozwój technologiczny w Audi zdradziłtrochę detali na temat sportowych modeli marki. Okazuje się, że nowageneracja S4 i RS4 będzie wyposażona w nowoczesną turbosprężarkę.

 

Audi S4 debiutuje na targach Frankfurt 2015

Po chwili oddechu Audi znów przypomina o najnowszej generacji A4 (B9). Tym razem dostajemy coś mocniejszego, gdyż we Frankfurcie swoją premierę maAudi S4 i S4 Avant.

 
 

Subaru WRX S4 SportVita tylko dla Japonii

Na salonie Tokyo Motor Show 2015 Subaru pokaże luksusową odmianę WRX S4.Nazywa się SportVita i jest najbardziej prestiżową odmianą tego modelu.Niestety, przygotowano go tylko na Japonię.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019