Wyszukiwałeś:

s5

. Znaleziono 422 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s5

Spróbuj też wyszukać: s5 leszno audi s5 s15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 422 wszystkich):

Budowa S5 i S11 przed Euro2012?

Sejmik Województwa Wielkopolskiego zwrócił się do rządu owsparcie działań zmierzających do budowy w latach 2007-2011 drógekspresowych S5 Gdańsk (Nowe Marzy)-Poznań-Wrocław oraz S11Kołobrzeg-Poznań-Katowice (Pyrzowice) w związku z organizacją MistrzostwEuropy 2012.

 

S5 – tylko na papierze?

Wraz z upływem czasu coraz mniej realna staje się budowa jednej zpriorytetowych tras – drogi ekspresowej S5. W tym momencie możnauogólnić, że ta droga istnieje tylko w planach, a jej powstanie przedEuro 2012 jest mocno zagrożone. Na części odcinków pojawiły sięopóźnienia, a aktualny etap realizacji większości z nich touzyskiwanie decyzji środowiskowych.

 

Wrocław – Poznań: S5 czy wariant awaryjny?

GDDKiA wybrała wariant przebiegu drogi S5 na odcinku Wrocław-Korzeńsko. Teraztrzeba zrobić wszystko by zdążyć przed EURO 2012 a pracy mnóstwo.Dlatego w razie niepowodzenia szykowana jest trasa awaryjna…

 

Audi S5 Sportback

Audi S5 Sportback będzie jedną z gwiazd wystawy we Frankfurcie na stoiskukoncernu z Ingolstadt. Eleganckie coupe z trzylitrowym silnikiem V6 powinnoprzypaść do gustu wielu zwiedzającym.

 

Problemy z budową S5

Do mistrzostw Euro 2012 nie uda się wybudować w całości trasy S5 z Poznaniado Gniezna - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Drogowcy nie widzązagrożenia dla realizacji inwestycji w terminie.

 

Są chętni na kolejne odcinki S5

Do wybudowania drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskimpozostało jeszcze sporo czasu, ale już wiadomo, że zainteresowaniem tymkontraktem jest bardzo duże.

 

Widoczne postępy na drodze S5 Wrocław-Korzeńsko

Droga ekspresowa S5, która ma połączyć województwadolnośląskie i wielkopolskie, powoli zaczyna nabierać kształtów.Kończą się prace projektowe i ruszyły prace budowlane na odcinkudolnośląskim.

 

Są oferty na 5 kolejnych odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Bydgoski oddział GDDKiA otworzył oferty na pięć kolejnych fragmentówprzyszłej drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Postęp prac na S5 pod Wrocławiem. Są zmiany w ruchu

Prace budowlane na dolnośląskim odcinku drogi ekspresowej S5 postępujązgodnie z planem. Kierowców czekają obecnie utrudnienia przy budowiewęzła Kryniczno oraz Wrocław Południe, który połączy przyszłą S5z Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Jest umowa na S5 od autostrady A2

Poznański oddział GDDKiA podpisał umowę na realizację drogi ekspresowej S5od węzła Poznań Zachód na przecięciu z autostradą A2 do węzłaWronczyn.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022