Wyszukiwałeś:

s6

. Znaleziono 263 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s6

Spróbuj też wyszukać: s7 audi s6 s11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 263 wszystkich):

Audi S6: S-portowy dżentelmen

Już w czerwcu do pierwszych salonów dealerskich Audi zawita najnowszymodel z lukratywnej i sportowej gamy oznaczonej symbolem S. Mowa oreprezentancie klasy wyższej w niemieckim koncernie - Audi A6, a w tymprzypadku S6.

 

Przetarg na kolejne kilometry S6

Przyspieszyła realizacja projektu budowy drogi ekspresowej S6 od Goleniowa doobwodnicy Koszalina. Dziś ogłoszono przetargi na kolejne 53 kilometry tejdrogi.

 

Audi S6 / RS6 - dane techniczne, osiągi, wyposażenie

Do polskich salonów wchodzi właśnie odświeżona wersja Audi A6 onadwoziu limuzyna oraz kombi (Avant). Za kilka miesięcy dołączą do niegospecjalne wersje, czyli S6 oraz RS6.

 

Umowa na koncepcję trasy S6 Słupsk-Lębork

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmąMosty Katowice na sporządzenie koncepcji programowej dla drogi ekspresowej S6na odcinku od obwodnicy Słupska do Lęborka.

 

Ruszają przetargi na S6

GDDKiA wysłała zaproszenia do składania ofert cenowych na budowę drogiekspresowej S6 na odcinku od Goleniowa do Nowogardu w województwiezachodniopomorskim.

 

S6 Goleniów - Kołobrzeg cała w przetargu

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad wysłała zaproszenia do udziału wprzetargu na ostatni fragment drogi ekspresowej S6 na odcinku pomiędzyGoleniowem a Kołobrzegiem.

 

Sześciu chętnych na budowę S6 Goleniów-Nowogard

Zachodniopomorski oddział GDDKiA otworzył oferty złożone w przetargu narealizację drogi ekspresowej S6 na odcinku Goleniów - Nowogard.

 

Znamy oferty na S6 Nowogard - Płoty

Dziewięciu chętnych złożyło oferty na wybudowanie drogi ekspresowej S6 naodcinku Nowogard - Płoty. Najtańsza opiewa na kwotę 390,2 mln zł, zaśnajdroższa na 548 mln zł.

 

S6 z Ustronia sięgnie po Koszalin

Kolejny odcinek drogi ekspresowej S6 z Ustronia Morskiego do Koszalina odługości 24,2 km zostanie wybudowany. Właśnie podpisano kontrakt o wartościponad 436 mln zł.

 

Co z trasą S6 na Pomorzu?

Mieszkańcy Pomorza walczą o budowę drogi ekspresowe S6 ze Słupska przezLębork aż do Gdańska. Tzw. Trasa Kaszubska jest cały czas przekładana wczasie przez przedstawicieli rządu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019