Wyszukiwałeś:

sDrive

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sDrive

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Na celowniku: BMW X1

Samochodowi paparazzi kolejny raz przyłapali testową wersję najmniejszegocross-overa BMW X1. Debiut samochodu przewidziany został na wrześniowychtargach samochodowych we Frankfurcie nad Menem.

 

BMW kokietuje z X1

Bawarski koncern opublikował kolejne cztery zdjęcia detali na jednym zespołecznościowych portali chcąc zwiększyć zainteresowanie swoimnadchodzącym modelem X1, pomimo tego że szpiegowskie zdjęcia ukazujące modelkrążą od jakiegoś czasu w sieci.

 

Nowoczesne świece Boscha

W nowym BMW Z4 sDrive 35i z zaawansowanym konstrukcyjnie trzylitrowym silnikiembiturbo o mocy 306 koni mechanicznych zastosowano nowoczesne świece zapłonowetypu ZGR 6 STE 2 produkcji Boscha.

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

Lexus RX 450h tylko na przód

Wraz z początkiem nowego roku Lexus wprowadził do swojej oferty model RX 450hw wersji z napędem tylko na przednią oś. Dzięki temu ma być bardziejekologicznie, z niespotykanie niską emisją CO2 – 140 g/km przy 299 KMmocy.

 

BMW z nowymi silnikami

Bawarska marka poszerza portfolio jednostek napędowych modelu X1 o dwie nowejednostki.

 

Najlepszy silnik 2012 to...

...to nowa wciąż jednostka napędowa, która została skonstruowanaprzez jednego z największych graczy na rynku. Jeszce chwilę potrzymam Was wniepewności. Oto zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year. Otozwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year 2012.

 

BMW odświeża Z4

Bawarski producent przygotował odświeżoną wersję Z4. Auto będzie jedną zgwiazd salonu samochodowego w Detroit.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019