Wyszukiwałeś:

saab X

general X

motors X

spyker X

gm X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: saab general motors spyker gm

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

I po Saabie!

Ani Spyker, ani wcześniej Koenigsegg, ani żadna inna firma nie zdecydowałasię na zakup stojącej na skraju bankructwa marki Saab. Tym samym losy tejszwedzkiej marki wydają się być już przesądzone.

 

Saab jeszcze może przetrwać

W piątek koncern General Motors poinformował, że zamierza do końca rokuzlikwidować markę Saab ze względu na fiasko sprzedaży udziałówostatniej, zainteresowanej transakcją, firmie Spyker Cars. Wczoraj jednakholenderski producent sportowych aut ponowił ofertę i być może uda mu sięostatecznie przejąć zagrożonego bankructwem szwedzkiego Saaba.

 

Saab będzie kontynuował produkcję

Delikatnie przeciera się zachmurzone niebo nad marką Saab. Jak poinformowałkoncern General Motors, szwedzka marka będzie kontynuować produkcję aut wnowym roku. Nie można jednak mówić, że firma ma gwarancję, żepozostanie na rynku w kolejnych miesiącach.

 

"Zamkniemy Saaba..."

Słowa te, brzmiące niczym wyrocznia dla szwedzkiej marki, wypowiedział przyokazji targów w Detroit Ed Whitacre, obecny prezes koncernu GeneralMotors. Czy faktycznie Saab nie ma już żadnych szans na przetrwanie?

 

Saab jednak uratowany!

Choć już wydawało się, iż nie ma żadnej nadziei dla marki Saab, to jednakw ostatniej chwili ponowiona oferta holenderskiej firmy Spyker Cars zostałaprzyjęta przez General Motors. Tym samym szwedzka marka została uratowanaprzed całkowitą likwidacją.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 

GM Poland już bez Saaba

Z dniem dzisiejszym zakończona została trwająca sześć latwspółpraca polskiego oddziału General Motors (GM Poland) z marką Saab.To oczywiście naturalne następstwo sprzedaży tej szwedzkiej marki firmieSpyker.

 

Saab i Spyker pozywają General Motors

Saab oraz były właściciel szwedzkiej marki, czyli Spyker żądają od GeneralMotors 3 miliardów dolarów odszkodowania. Pozew został jużzłożony w amerykańskim sądzie.

 

General Motors odrzuca oskarżenia Spykera

W lipcu tego roku świat obiegła informacja, że Spyker złożył pozew w amerykańskim sądzie stanu Michigan przeciwko Genral Motors. Holenderski, były właściciel Saaba zażądał odszkodowania w wysokości 3miliardów dolarów. Amerykanie jak można było się spodziewać,pozew odrzucili.

 

Kolejny producent bankrutuje

Najczarniejszy scenariusz właśnie wszedł w fazę realizacji. Oto holenderskamarka, która przymierzała się do zakupu szwedzkiego Saaba terazpodzieliła jego los. Spyker bankrutuje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "saab general motors spyker gm".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022