Wyszukiwałeś:

saab

. Znaleziono 676 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: saab

Spróbuj też wyszukać: saab 9-3 saab 9-5 saab 900

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 676 wszystkich):

Saab w 100% na bioetanol

Podczas salonu samochodowego w Genewie Saab zaprezentuje najnowszy model z seriiBioPower. Koncepcyjny jeszcze Saab BioPower 100 będzie pierwszym seryjnieprodukowanym modelem w 100% napędzanym bioetanolem (E100).

 

Saab w wielkiej kostce lodu

Klienci firmy Saab, goście i dilerzy z całego świata tłumnie przybywającyna imprezę Saab Experience będą mogli zobaczyć bardzo nietypowe dzieło.Otóż przed szwedzkim obiektem Ice Hotel stoi zamrożony w kostce lodu Saab 9-3w wersji kabrio.

 

Saab po raz trzeci najlepszy

Saab 9-3 Sport Sedan zdobył nagrodę o nazwie "Najbardziej bezpieczny"przyznawaną przez Instytut Bezpieczeństwa Drogowego za 2007 rok w klasiesamochodów średnich. Jest to już trzeci rok z rzędu kiedy Saab odjeżdża zamerykańskiego konkursu z najwyższymi honorami.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Saab po zmianach

Jeszcze pół roku temu emocjonowaliśmy się tym, czy marka Saab znikniez motoryzacyjnego świata, czy może jednak znajdzie się chętny na jejprzejęcie. Dziś szwedzka marka jest w trakcie procesu restrukturyzacji iśmiało spogląda w przyszłość.

 

Saab 96 V4 - Sprinter z Trollhattan

Niepozorny samochód z opływowym nadwoziem nie kojarzy się z wielkimisukcesami w sporcie. Przez kilkanaście lat był napędzany dwusuwowymsilnikiem, który zastąpiono czterosuwową jednostką V4 z Forda Taunusa.W Szwecji i innych krajach Europy Saab 96 V4 był także zwykłym samochodem dlarodziny i posiadał  funkcjonalną wersję kombi znaną jako Saab 95.

 

Saab jeszcze nie tonie?

Związek zawodowy IF Metall wysłała do szwedzkiego sądu okręgowego oskarżenie, że Saab musi ogłosić bankructwo. Związek chce zapewnić wypłaty dla pracowników, którzy nie otrzymali pieniędzy wsierpniu. Czy Saab zniknie z rynku?

 

Saab: Szwedzi zniszczą auta, a fani walczą o markę

Saab powoli znika z mapy producentów samochodów. GM zablokowało transakcję sprzedaży szwedzkiej marki Chińczykom i marka Saab jest w staniebankructwa kończąc swój żywot. W przeciągu 48 godzin  firma zniszczy 100 samochodów...

 

Saab i Spyker pozywają General Motors

Saab oraz były właściciel szwedzkiej marki, czyli Spyker żądają od GeneralMotors 3 miliardów dolarów odszkodowania. Pozew został jużzłożony w amerykańskim sądzie.

 

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Historii i sensacyjnych doniesień na temat powrotów marki Saab w ciąguostatnich 4 lat było już kilkanaście. Teraz pojawiają się kolejne plotki.Czy i tym razem skończy się tylko na niepotwierdzonych informacjach?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021