Wyszukiwałeś:

saic

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: saic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Związek MG Rover i SAIC do maja

Już kilkakrotnie informowaliśmy o losach brytyjskiej marki, do przejęciaktórej ochotę ma chiński koncern. Wiadomo, że mający problemyfinansowe angielski producent wsparcia by zwiększyć sprzedaż i poprawićkondycję finansową.

 

Rover jako Roewe

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży na chińskim rynku trafi zmodyfikowanyRover 75. Mająca prawa do tego modelu chińska firma SAIC zmuszona była jednakdo zmiany nazwy. Dlatego też auto to nazywać się będzie Roewe GrandPrestige.

 

Chiński Rover 450

Te zdjęcia udowadniają, że chiński producent samochodów o nazwie SAICbierze sobie bardzo poważnie plany dotyczące wejścia na rynek europejski zodświeżona gamą samochodów marki Rover.

 

Powstanie chiński gigant motoryzacyjny?

Chińskie koncerny motoryzacyjne od dłuższego czasu próbują zaistniećna zagranicznych rynkach. Jak na razie z dość mizernym skutkiem. Czy sposobemna to mogą się okazać fuzje chińskich firm?

 

Chiński alians

Dwie rywalizujące dotąd firmy pochodzące wprost z dalekich Chin postanowiłyobrać trochę inny kurs. Shanghai Automotive Industry Corporation oraz NanjingAutomotive Company mają zamiar wejść w alians.

 

Fuzja po chińsku

Kto w najbliższym czasie może zagrozić konkurującym (General Motors iToyota) o miano lidera rynku motoryzacyjnego? Ford, Chrysler, a możeVolkswagen? Nic z tych rzeczy. Prawdziwy konkurent może pochodzić zzaWielkiego Muru, gdzie właśnie doszło do fuzji koncernów SAIC iNanjing.

 

General Motors inwestuje w GM Daewoo

Ponad 400 mln dolarów gotówki zainwestuje koncern General Motors współkę GM DAT, głównego producenta samochodów markiChevrolet m.in. na rynek europejski. Dzięki temu zwiększy swój udziałw tej firmie z obecnych 50,9% do 70,1%.

 

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Jeden z największych chińskich producentów aut, Shanghai AutomotiveIndustry Corp. (SAIC) jeszcze w tym roku zamierza rozpocząć montaż isprzedaż kilku swoich modeli na Starym Kontynencie. Produkcja i dystrybucjamiałaby odbywać się poprzez filie marki MG Rover.

 

GM i SAIC budują oszczędne silniki

Chiński producent małych aut i koncern General Motors zawarły alians, na mocyktórego będą produkować wspólnie rodzinę małolitrażowychsilników benzynowych.

 

Debiut małego auta miejskiego MG

MG3, bo taki symbol będzie nosić nowy samochód MG, został właśniepokazany w Chinach na targach w Guangzhou, gdziekolwiek to jest.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022