Wyszukiwałeś:

salon X

samochodowy X

Genewie X

. Znaleziono 52 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: salon samochodowy w Genewie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Brilliance oficjalnie w Genewie

Na 77. międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie, który odbędziesię w pierwszej połowie marca 2007 roku chiński producent samochodówBrilliance oficjalnie przedstawi swoją flotę pojazdów, którezamierza eksportować do Europy.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, tj. 4 marca, dniami prasowymi rozpoczęła się 78. edycjamiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. To jedna znajwiększych i najważniejszych tego typu imprez nie tylko na StarymKontynencie. Blisko tysiąc różnych marek, 260 wystawców z 30krajów, ok. 100 światowych bądź europejskich premier, a pomiędzy nimii nasz wysłannik. Genewa 2008 rozpoczęta!

 

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawysamochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejpołowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęmotoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominągenewskie targi.

 

Polski salon nagrodzony w Genewie

Euromarket otrzymał nagrodę za nowy salon samochodów marki Saab ilojalne inwestowanie w rozwój tej marki na rynku.

 

Skoda wzmacnia Octavię RS przed salonem w Genewie

Skoda Octavia RS przygotowała się na salon samochodowy w Genewie - dorzuciłatrochę mocy, jest ciut szybsza i bardziej przyciąga wzrok.

 

ED Deisgn Torq w Genewie

Do targów motoryzacyjnych w Genewie odliczamy już dni, a włoskie studioED Design zaprezentowało pierwsze szkice nowego projektu.

 

Legendarna marka Jensen wróci w Genewie

Tegoroczny salon samochodowy w Genewie zapowiada się ciekawe nie tylko z powodu ogromu premier od istniejących marek, ale także dzięki powrotom z zaświatów legendarnych firm. Gotowi na reinkarnację Jensena?

 

Nowy salon Infiniti w Sosnowcu

Nowe standardy jakości oraz lepsza lokalizacja - to najważniejsze zaletynowego salonu sprzedaży marki Infiniti na Śląsku. Nowy obiekt zostałwłaśnie uruchomiony w Sosnowcu.

 

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Jeśli zamierzacie kupić lub chcecie obejrzeć nowe Porsche to nie ma w Polscelepszego miejsca niż nowy wrocławski salon marki. Porsche Centrum Wrocław tonajwiększy salon tego producenta w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "salon samochodowy w Genewie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019