Wyszukiwałeś:

salon X

samochodowy X

. Znaleziono 242 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: salon samochodowy

Spróbuj też wyszukać: salon salony daci w krakowie Salon samochodowy Kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 242 wszystkich):

Seat poszerza sieć salonów

W zeszłym tygodniu odbyła się uroczysta impreza z okazji otwarcia nowegoSalonu Sprzedaży połączonego z Autoryzowanym Serwisem Obsługi samochodów,Seat HSK Auto Sp. z.o.o. w Krakowie. Będzie to już 52 salon samochodowy tejmarki w Polsce.

 

Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Wzrostowi sprzedaży aut Mitsubishi w Polsce towarzyszy intensywny procesrozwoju sieci dilerskiej. Nową autoryzowaną placówkę tej marki otwartowłaśnie w Warszawie. Stacja o nazwie Japan Motors powstała przy trasietoruńskiej w kompleksie Centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Nowy salon Mitsubishi w Gdańsku

Firma Motor Centrum, która jest oficjalnym przedstawicielem firmyMitsubishi Motors w Gdańsku działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1996roku i reprezentuje 5 marek samochodów.

 

Nowy punkt Mitusbishi w Radomiu

W Radomiu otwarto właśnie pierwszy w tym mieście salon Mitsubishi Motors onazwie Zeszuta Sport. Nową, autoryzowaną placówkę spod znaku TrzechDiamentów, zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi standardami firmy spodznaku Trzech Diamentów, zlokalizowano w centrum miasta.

 

Nowy salon MINI w Krakowie

W Krakowie powstał pierwszy salon samochodowy marki MINI. Dealerstwo MINIDobrzański działa przy al. Jana Pawła II 43. Firma oferuje pełnywybór modeli oraz autoryzowany serwis. Oficjalne otwarcie obiektuodbędzie się w sobotę, 15 maja.

 

Nowe salony Nissana i Suzuki

Motoryzacyjna Grupa BEMO uruchomiła 1 lutego br. w Poznaniu nowy salonsamochodowy - AUTO CLUB. Pod jednym dachem znalazły się dwie wiodące markijapońskich producentów - Nissan oraz Suzuki. 

 

Nowy salon Suzuki niedaleko Tarnowa

W Tarnowie otworzył się właśnie nowy salon samochodowy Suzuki pod nazwąAuto Complex.

 

Pierwszy salon AMG otwarty

Daimler otwiera nowy rozdział w swojej historii. W Pekinie został otwartypierwszy na świecie salon samochodowy AMG Performance Center. To tu odbyłasię premiera modelu G 63 AMG.

 

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Jeśli zamierzacie kupić lub chcecie obejrzeć nowe Porsche to nie ma w Polscelepszego miejsca niż nowy wrocławski salon marki. Porsche Centrum Wrocław tonajwiększy salon tego producenta w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "salon samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018