Wyszukiwałeś:

samochod X

firmie X

. Znaleziono 327 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod w firmie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 327 wszystkich):

Full Service Leasing coraz popularniejszy

Leasing samochodów firmowych z szerokim pakietem usług dodatkowychcieszy się coraz większą popularnością. Zwłaszcza w gronie klientówflotowych, którzy zyskują nie tylko optymalne finansowanie, ale ikomfort użytkowania. Przedsiębiorcy nie muszą troszczyć się o przeglądy,wymianę opon czy skomplikowane kwestie administracyjne.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Auto służbowe - zasady korzystania

Jakie jest najlepsze auto? Oczywiście służbowe! Samochód służbowy todzisiaj standard na wielu stanowiskach. Jest narzędziem pracy, benefitem,wartością powierzaną przez pracodawcę. Jak jednak motywowaćpracowników do bezpiecznej jazdy, jak zapobiegać niedbalstwu inadmiernemu zużyciu samochodów?

 

Wątek na forum: tylko hyundai

Jeżdżę hyundaiami ponad 10 lat. Poza drobnymi usterkami i wymianą materiałów eksploatacyjnych - żadnych problemów. Namówiłem ludzi w firmie żeby spróbować na służbówki. Bardzo wymowna opinia kierownika trasportu -cyt: "Od 25 lat jeszcze takich bezproblemowych samochodów w firmie nie było" Nadm...

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

Walka o pełne odliczenie VAT od aut trwa

Polski rząd wnioskuje do Komisji Europejskiej o możliwość wprowadzeniakolejnego okresu przejściowego, jeśli chodzi o odliczanie podatku VAT przyzakupie auta na firmę, a tymczasem IBRM Samar wraz ze ZwiązkiemDealerów Samochodów przesłały do Ministerstwa Finansówpropozycję innego uregulowania przepisów w tym zakresie.

 

Prezydent podpisał: Od 1 stycznia ryczałt za używanie samochodu służbowego

Skończą się problemy z właściwym ustalaniem podatku dochodowego odprywatnego użytkowania samochodów służbowych. Podpisana przezprezydenta ustawa wprowadza od 1 stycznia 2015 roku stosowne regulacje w tymzakresie.

 

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Wyjdź z domu i zrób kilka kroków a na pewno natrafisz naktóreś z jego dzieł. Giorgetto Giugiaro to zapewne najsłynniejszyprojektant samochodów świata, ale po kilku dekadach pracy opuściłwłaśnie studio Italdesign Giugiaro.

 

Wątek na forum: Auto skup Zabrze

Witam,nPodjąłem decyzję o zmianie samochodów w firmie dlatego kilka z nich muszę sprzedać. Znalazłem ofertę auto skupu w Zabrzu skąd pochodzę http://autoskup-slask.pl/skup-samochodow-zabrze/nKorzystał ktoś z niego?nnPozdrawiam michalko

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod w firmie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019