Wyszukiwałeś:

samochod X

zagranicy X

. Znaleziono 79 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod z zagranicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Wątek na forum: Unijne tablice od 2 maja

Nie rozumiem? Jak naklejka ze znaczkiem PL? To cofamy się do PRL-u, kiedy takie znaczki były obowiązkowe? Które auta z zagranicy, jeżdżące w Polsce posiadają naklejki własnych krajów? Chyba po to te nowe tablce... Mamy się jednoczyć, czy odróżnaiać? ~Adi

 

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja br, w Poznaniu po raz drugi odbędzie się konferencjaAutoEvent, doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.Uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacjipotwierdziło już ponad 60 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy.

 

Konferencja branży motoryzacyjnej Auto Event 2007

23-24 maja w Poznaniu odbyła się III doroczna konferencja branżymotoryzacyjnej. Tradycyjnie już Auto Event 2007 stał się doskonałą okazjądo wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymipartnerami z zagranicy.

 

Nie zarejestrowałeś, płać!

Europejski Trybunał Sprawiedliwości kolejny już raz wziął pod lupę polskieprzepisy dotyczące akcyzy na sprowadzane samochody z zagranicy. Zgodnie zwyrokiem, nakładanie tego podatku na każdą sprzedaż samochodu przed jegopierwszą rejestracją na terytorium kraju jest zgodne z prawem unijnym.

 

Importowy szwindel

Śląscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy działaliw zorganizowanej grupie przestępczej. Oszukiwali osoby, które chciałykupić samochody sprowadzane z zagranicy. Publikowali na portalachmotoryzacyjnych ogłoszenia o samochodach do sprowadzenia z krajóweuropejskich, po czym wyłudzali od potencjalnych nabywcówkilkutysięczne zaliczki. Oszukali w ten sposób co najmniej 27osób.

 

Chcą ograniczyć cofanie liczników aut zza granicy

Związek Dealerów Samochodów wystąpił do MinisterstwaInfrastruktury i Rozwoju z inicjatywą zmiany ograniczającej cofanieliczników w pojazdach sprowadzonych z zagranicy.

 

Wątek na forum: MODEO FORD 1.6 - 160KM

MONDEO TO JEDNO Z NAJLEPSZYCH W SWOJEJ KLASIE SAMOCHODÓW .ZAWIESZENIE MA LEPSZE NIŻ W AUDI A4 I PASACIE . JEDZI SIE BARDZO DOBRZE WYBIERA WSZYSTKIE NIEROWNOŚC . MOJ MA 1.6 - 160KM PO SPRAWDZENIU NA CHAMOWNI MIAŁ O 12 KONI WIECEJ TO RAZEM MAM 172KM . PO CHIPE BEDE MIAŁ...

 

Takie używane najczęściej sprowadzamy

Choć o rekordowych liczbach sprowadzanych do kraju samochodów używanychmożemy już zapomnieć, to jednak wciąż napływająca "rzeka" aut zrynku wtórnego jest spora. Poniżej przedstawiamy raport nt.najczęściej przywożonych do Polski modeli.

 

Czy ubezpieczymy "angliki"?

Możliwość rejestracji bez żadnych przeszkód samochodów zkierownicą po prawej stronie to już tylko kwestia czasu. Czy jednak wartobędzie stawiać na takie auta? Poza kwestiami bezpieczeństwa, mogą pojawićsię również problemy z ubezpieczeniami.

 

Sprowadzamy coraz więcej aut z zagranicy

W pierwszych sześciu miesiącach trwającego roku Polacy kupili minimalnie więcej nowych aut niż w roku ubiegłym. Jeśli jednak chodzi o import to dynamika jego wzrostu jest już znacznie wyższa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod z zagranicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019