Wyszukiwałeś:

samochody X

autonomiczne X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody autonomiczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Samochody Volvo pojadą same już w 2017

Volvo deklaruje, że już za 3 lata będziemy mogli korzystać zsamochodów, które na wybranych odcinkach będą poruszały siębez udziału kierowcy. 100 takich samochodów trafi najpierw na uliceGoeteborga.

 

Samodzielnie jeżdżące samochody już za kilka lat

Autonomiczne samochody, czyli zdolne do samodzielnej jazdy, teoretycznie będągotowe do użytku już nawet za kilka lat. Problemem, który może jednakskutecznie zahamować rozwój tego typu pojazdów, będą kwestieprawne oraz związane z infrastrukturą.

 

Samojezdny Google Car nabiera kształtów

Pokazany w maju tego roku Google Car powoli przystosowuje się do ekspansji napubliczne drogi. Poznaliśmy właśnie jego ulepszoną wersję.

 

Następny przystanek - jazda autonomiczna

Za nami targi CES w Las Vegas. To taka impreza dla fanów elektroniki, gadżetów i nowych technologii. Z roku na rok coraz więcej jest tam motoryzacji, a to wszystko dlatego, że samochody są  naszpikowane układami scalonym. Mało tego, producenci pojazdów wchodzą w nowąnisze i chcą nam powiedzieć – potrzebujecie samochodówautonomicznych! Czy, aby na pewno?

 

"Autonomiczne" Audi SQ5 od Delphi przejechało USA w poprzek

Samodzielnie jeżdżące samochody pojawiają się już na publicznych drogach.Słynne testy Google Cara nadal trwają w Kalifornii, a przygotowane przezDelphi Audi SQ5 właśnie samodzielnie przemierzyło całe Stany Zjednoczone -od wybrzeża do wybrzeża.

 

Samochody Google pojawią się na drogach

Google pochwaliło się, że jego nowe prototypy wyjadą na drogi pozaKalifornię. Zobacz, jak będą wyglądać samochody przyszłości.

 

Czy autonomiczne samochody podniosą podatki?

Samodzielnie jeżdżące auta są przyszłością. Nie wiadomo jak bliską (albo raczej jak daleką), ale najprawdopodobniej nieuniknioną. Trzeba przygotowaćsię na wszystkie konsekwencje z tym związane, w tym - na wzrostpodatków.

 

Autonomiczne auto sprzed ponad 40 lat

Samodzielnie jeżdżące auta powoli stają się teraźniejszością, a już niemal na pewno zapełnią drogi za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Pierwszepróby stworzenia samochodów autonomicznych odbywały się jednakzaskakująco dawno.

 

Kolejny producent szykuje autonomiczne rozwiązania

Brytyjski koncern Jaguar Land Rover jest kolejnym producentem, którydostrzega szybki rozwój rozwiązań autonomicznych i sam zamierzaopracować do swoich modeli takie systemy. JLR zapowiada bardzo ciekawerozwiązanie w pracach nad autonomicznymi samochodami.

 

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Autonomiczne samochody, jazda autonomiczna to najnowsze trendy w motoryzacji. Praktycznie każdy z producentów pracuje już nad pojazdem, którybędzie przemieszczał się bez ingerencji kierowcy. Niektóre systemy quasi-autonomiczne są już w seryjnych samochodach. Teraz pojawia się koncepcyjna opona firmy Goodyear z czujnikami przygotowana z myślą o samochodach autonomicznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody autonomiczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019