Wyszukiwałeś:

samochody X

uzywane X

. Znaleziono 605 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody uzywane

Spróbuj też wyszukać: samochody uzywane do 6000 samochody uzywane Mercedes Sprinter samochody uzywane marki mercedes zasada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 605 wszystkich):

Ford Protect Samochody Używane

Firma Auto-Boss wielooddziałowy dealer Forda z województwa śląskiegowprowadził pilotażowy program gwarancyjny na używane samochody marki Ford.

 

PIM: Samochody popowodziowe trafiają do sprzedaży

Tegoroczna powódź dotknęła również motoryzację, a dokładniejsamochody, których nie zdążono ewakuować przed nadchodzącą wodą.Właściciele, którzy wykupili ubezpieczenie AC – mogą spać spokojnie. W przypadku jednak obowiązkowego ubezpieczenia OC problem mawłaściciel, jak i nowy, potencjalny nabywca.

 

Czy warto kupić?: Daewoo Nubira (1997-2003)

Był okres kiedy samochody marki Daewoo zrobiły wielką karierę na polskimrynku. Może ich stylistyka nie miała polotu, a pod maską pracowały staretechnologie, ale czysta ekonomiczna kalkulacja sprawiały, że po prostu sięopłacały. Zobaczmy czym Daewoo Nubira przyciąga po latach.

 

Nawet używane za drogie dla Polaków

Zmniejszają się możliwości nabywcze naszego społeczeństwa – nawetsamochody używane z zagranicy stają się zbyt drogie na kieszeń przeciętnegoPolaka. W latach 2009 – 2011 w porównaniu z poprzednim okresemnastąpił drastyczny spadek importu używanych samochodów.

 

Kupiłeś używane auto? Takie wydatki teraz Cię czekają

Zakup samochodu na rynku wtórnym to dopiero początek wydatkówprzed rozpoczęciem jego użytkowania. I nie chodzi tu o dodatkowe kosztyzwiązane z procesem rejestracji, a o wydatki na przystosowanie naszego nowegonabytku do eksploatacji.

 

Takie używane najczęściej sprowadzamy

Choć o rekordowych liczbach sprowadzanych do kraju samochodów używanychmożemy już zapomnieć, to jednak wciąż napływająca "rzeka" aut zrynku wtórnego jest spora. Poniżej przedstawiamy raport nt.najczęściej przywożonych do Polski modeli.

 

Samochód dla studenta do 5 tys. zł.

Już za chwilę rusza rok akademicki, a to ostatni gwizdek by rozejrzeć się zajakimś środkiem lokomocji w dużym mieście. Wiedząc, że życie studentajest ciężkie, a budżet nie jest z gumy wzięliśmy pod lupę samochody, naktóre można zarobić podczas wakacji.

 

Używane Iveco z rozszerzoną gwarancją

Iveco w listopadzie wprowadziło specjalną, rozszerzoną gwarancję nadostępne w swojej sieci sprzedaży używane pojazdy z kategorii "Used PlusPremium".

 

Top: Jakie auta sprowadzamy do Polski?

Liczby znów w brutalny sposób potwierdzają motoryzacyjnąrzeczywistość w naszym kraju. W zeszłym roku po raz kolejny wzrosła liczbarejestracji samochodów sprowadzonych zza granicy. Zobacz, jakiesamochody były hitami importowymi.

 

Audi wykorzystuje używane akumulatory litowo-jonowe

W swoim zakładzie produkcyjnym w Ingolstadt Audi wykorzystuje używaneakumulatory z samochodów elektrycznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody uzywane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019