Wyszukiwałeś:

samochody X

wojskowe X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody wojskowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny ogłasza przetarg na sprzęt.

 

Technika wojskowa z Siemianowic Śl. doceniona na świecie

Wojskowe Zakłady Mechaniczne w Siemianowicach Śląskich otrzymałynagrodę  „Golden Europe Award". Nagroda jest przyznawana przezkapitułę Trade Leader's Club za wysoką jakość wyrobówprzedsiębiorstwa.

 

Iveco dla U.S. Marine

Iveco, spółka należąca do Grupy Fiat Industrial, wspólnie z BAESystems weźmie udział w przetargu na dostawę opancerzonychtransporterów pływających typu Marine Personnel Carrier (MPC) dlaprestiżowego klienta jakim jest amerykański Korpus Piechoty Morskiej (U.S.Marine).

 

Nagrody dla Huty Stalowa Wola

Huta Stalowa Wola S.A. otrzymała trzy nagrody na zakończenie XIX targówMiędzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

 

Na narty z Lamborghini Gallardo

Sezon narciarski już prawie puka do naszych drzwi. Niektórzy już powoliodkurzają i serwisują sprzęt lub udają się w poszukiwaniu nowegowyposażenia. Już zaczynają pojawiać się oferty wyjazdu na narty. Zazwyczajw taką podróż najlepiej wybrać się autem terenowym by poradzić sobiena mocno zaśnieżonych drogach. Można również skorzystać zczteronapędowego Lamborghini Gallardo.

 

Scania - 100 lat w mundurze

Od przeszło 100 lat Scania dostarcza technicznie zaawansowane pojazdy dla misjistrzegących pokoju w różnych krajach. Pojazdy te czerpią pełnymigarściami z modułowego systemu produkcji, który na dużą skalęfunkcjonuje przy cywilnych ciężarówkach i autobusach Scania.

 

Nowe MANy dla armii

MAN Truck & Bus Polska wspólnie z Reihnmetal MAN Military Vehicleswygrał 2 duże przetargi i dostarczyło 38 pojazdów ciężarowych doMinisterstwa Obrony Narodowej RP.

 

Polska z licencją na pojazdy wojskowe Rosomak

- Dzięki zaangażowaniu przedstawicieli MG oraz MON udało się wynegocjowaćm.in. 10-letnią licencję na produkcję i sprzedaż pojazdów Rosomakoraz prawo do ich modyfikacji i modernizacji w Polsce na kolejne 40 lat –powiedział wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński podczas wizytyw Wojskowych Zakładach Mechanicznych S.A. (WZM S.A.) w SiemianowicachŚląskich.

 

Scania na targach militarnych

Podczas XXI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w KielcachScania zaprezentowała swoją pełną gamę silników do różnychzastosowań, przede wszystkim tych dedykowanych potrzebom przemysłu obronnego.

 

Żółte znaki na drogach - o co chodzi?

Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe,żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Naszczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacjeprzeznaczone dla wojskowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody wojskowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019