Wyszukiwałeś:

samochody X

używane X

. Znaleziono 381 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody używane

Spróbuj też wyszukać: samochody używane skoda samochody używane do 2000 samochody używane z homologacją na ciężarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 381 wszystkich):

Ford Protect Samochody Używane

Firma Auto-Boss wielooddziałowy dealer Forda z województwa śląskiegowprowadził pilotażowy program gwarancyjny na używane samochody marki Ford.

 

PIM: Samochody popowodziowe trafiają do sprzedaży

Tegoroczna powódź dotknęła również motoryzację, a dokładniejsamochody, których nie zdążono ewakuować przed nadchodzącą wodą.Właściciele, którzy wykupili ubezpieczenie AC – mogą spać spokojnie. W przypadku jednak obowiązkowego ubezpieczenia OC problem mawłaściciel, jak i nowy, potencjalny nabywca.

 

Czy warto kupić?: Daewoo Nubira (1997-2003)

Był okres kiedy samochody marki Daewoo zrobiły wielką karierę na polskimrynku. Może ich stylistyka nie miała polotu, a pod maską pracowały staretechnologie, ale czysta ekonomiczna kalkulacja sprawiały, że po prostu sięopłacały. Zobaczmy czym Daewoo Nubira przyciąga po latach.

 

Nawet używane za drogie dla Polaków

Zmniejszają się możliwości nabywcze naszego społeczeństwa – nawetsamochody używane z zagranicy stają się zbyt drogie na kieszeń przeciętnegoPolaka. W latach 2009 – 2011 w porównaniu z poprzednim okresemnastąpił drastyczny spadek importu używanych samochodów.

 

Wciąż kupujemy emocjami

Zakup samochodu używanego to rozsądne, a często jedyne wyjście dla wielunabywców z ograniczonym budżetem. Statystyki popularności modeliużywanych wskazują jednak, że wybory podejmowane przez wielu nabywcównie zawsze są racjonalne. A później, zamiast cieszyć się z nowegonabytku, płaczemy z powodu wysokich kosztów użytkowania bądź innychproblemów.

 

Kupiłeś używane auto? Takie wydatki teraz Cię czekają

Zakup samochodu na rynku wtórnym to dopiero początek wydatkówprzed rozpoczęciem jego użytkowania. I nie chodzi tu o dodatkowe kosztyzwiązane z procesem rejestracji, a o wydatki na przystosowanie naszego nowegonabytku do eksploatacji.

 

Takie używane najczęściej sprowadzamy

Choć o rekordowych liczbach sprowadzanych do kraju samochodów używanychmożemy już zapomnieć, to jednak wciąż napływająca "rzeka" aut zrynku wtórnego jest spora. Poniżej przedstawiamy raport nt.najczęściej przywożonych do Polski modeli.

 

Samochód dla studenta do 5 tys. zł.

Już za chwilę rusza rok akademicki, a to ostatni gwizdek by rozejrzeć się zajakimś środkiem lokomocji w dużym mieście. Wiedząc, że życie studentajest ciężkie, a budżet nie jest z gumy wzięliśmy pod lupę samochody, naktóre można zarobić podczas wakacji.

 

Używane Iveco z rozszerzoną gwarancją

Iveco w listopadzie wprowadziło specjalną, rozszerzoną gwarancję nadostępne w swojej sieci sprzedaży używane pojazdy z kategorii "Used PlusPremium".

 

Top: Jakie auta sprowadzamy do Polski?

Liczby znów w brutalny sposób potwierdzają motoryzacyjnąrzeczywistość w naszym kraju. W zeszłym roku po raz kolejny wzrosła liczbarejestracji samochodów sprowadzonych zza granicy. Zobacz, jakiesamochody były hitami importowymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody używane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018