Wyszukiwałeś:

samodzielny X

tuning X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samodzielny tuning

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Podłącz i stuninguj sam

Nigdy tuningowanie samochodu nie było prostsze. Firma RENNtech opracowałaurządzenie, które pozwala zwiększyć moc silnika w Mercedesach bezużycia jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi. Wystarczy podłączyć i...już.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

MTM pompuje Audi RS6

Firma MTM przygotowała zestaw dla wymagających właścicieli Audi RS6. Pozawizualnym tuningiem montowany jest także zestaw skutecznie podnoszącywydajność.

 

Stuninguj swoje auto i wygraj

Należysz do kierowców, którzy lubią mocne wrażania, szybkąjazdę i szukasz sposobu na to, aby jeszcze bardziej się wyróżnić?

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 
 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samodzielny tuning".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019