Wyszukiwałeś:

samodzielny

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samodzielny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Lepsza widoczność z DynaBeam

Podczas tegorocznych targów Automechanika 2006, firma Hella zaprezentowała poraz pierwszy dynamiczne reflektory zakrętowe w wersji akcesoryjnej, którepozwalają na samodzielny montaż we własnym zakresie.

 

Opel Insignia także w kombi

Zapowiedziany na oficjalną premierę Salonu Samochodowego w Paryżu (4-19października) Opel Insignia pojawi się w sprzedaży także w wersji kombi.Insignia Sports Tourer będzie dostępna na europejskich rynkach na wiosnę 2009r.

 

Opel Insignia kombi - są już ceny

Przy okazji debiutu na salonie samochodowym w Paryżu, General Motors ujawniłceny Insigni Sports Tourer zaczynające się od 23.990 euro za model podstawowy(silnik benzynowy 1.6 ECOTEC, 115 KM). Można go zamawiać od razu, a w saloniedealerskim odebrać na wiosnę przyszłego roku.

 

Kolejne zwolnienia w Starachowicach?

Związki zawodowe działające w fabryce MAN-a w Starachowicach obawiają siękolejnych redukcji etatów. Jeszcze nie zakończyły się prowadzone odgrudnia ubiegłego roku zwolnienia grupowe, jednak już wiadomo, że planyprodukcyjne na 2009 rok zostały drastycznie zmniejszone.

 

Podłącz i stuninguj sam

Nigdy tuningowanie samochodu nie było prostsze. Firma RENNtech opracowałaurządzenie, które pozwala zwiększyć moc silnika w Mercedesach bezużycia jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi. Wystarczy podłączyć i...już.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

MTM pompuje Audi RS6

Firma MTM przygotowała zestaw dla wymagających właścicieli Audi RS6. Pozawizualnym tuningiem montowany jest także zestaw skutecznie podnoszącywydajność.

 

Stuninguj swoje auto i wygraj

Należysz do kierowców, którzy lubią mocne wrażania, szybkąjazdę i szukasz sposobu na to, aby jeszcze bardziej się wyróżnić?

 

Funkcjonalne wywrotki KH-KIPPER z żurawiami

W dobie specjalizacji większość firm wykorzystujących żurawie samochodowe wtransporcie poszukuje bardziej uniwersalnych rozwiązań, takich którepozwolą w krótkim czasie szybko zmienić przeznaczenie pojazdu.Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są wywrotki z żurawiem zamontowanym zakabiną, z tyłu zabudowy lub z systemem demontowanej konsoli żurawiaumożliwiającym pozostawienie żurawia na placu w momencie kiedy nie jest onpotrzebny i wykorzystanie samochodu tylko jako wywrotki.

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018