Wyszukiwałeś:

scania X

omnilink X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: scania omnilink

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Autobusy Scania w Olsztynie

W styczniu w Olsztynie została podpisana umowa pomiędzy Scania Polska S.A. aMPK w Olsztynie na dostawę 10 autobusów miejskich Scania OmniLink. Pojazdyzostaną dostarczone jeszcze w pierwszym kwartale 2005 r.

 

Większa produkcja w słupskiej Scanii

W styczniu Scania rozpoczęła w Słupsku produkcję podwozi do autobusówniskopodłogowych. "Przenosząc produkcję do Polski, szefowie Scaniidocenili słupską fabrykę" - Gert Flodqvist, dyrektor słupskiej fabryki.

 

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

3000 autobus Scania z polskiej fabryki w Słupsku

W Koninie miało miejsce przekazanie MZK Konin dwóchautobusów Scania. Jeden z nich to jubileuszowy 3-tysięczny egzemplarzOmniCity wyprodukowany w Scania Production Słupsk. W uroczystości wzięliudział przedstawiciele władz miasta Konina z prezydentem Kazimierzem Pałaszemoraz dyrekcja MZK i Scania.

 

Scania stawia na rozwój w Słupsku

Zakłady Scania, po zakrojonej na szeroką skalę przebudowie i rozbudowie,stały się najbardziej nowoczesną i efektywną w Europie fabrykąautobusów. W dniu 14 września 2010 r. nastąpiło oficjalnie otwarcienowego systemu produkcyjnego w słupskiej fabryce.  Stanowiska pracy ilogistykę produkcji zorganizowano tak, by uzyskać efektywną, wysokiejjakości produkcję, realizowaną zgodnie z metodą, która nosi nazwę„systemu produkcji Scania

 

Autobusy Scania dla Łomży

Na ulice Łomży wyjechały nowe autobusy Scania OmniCity. Są to nowoczesne,niskopodłogowe pojazdy, wyposażone w ekologiczny silnik EEV.

 

Jak powstaje autobus ze Słupska?

W słupskim zakładzie Scania produkowane są dwa podstawowe typyautobusów: miejskie OmniCity (12- i 18-metrowe, także dwupokładowe)oraz międzymiastowe OmniLink (12-, 15-i 18-metrowe). Średni czas, w trakciektórego powstaje autobus to około 10 dni.

 

Spotkanie jubileuszowe w Scania Production Słupsk

Fabryka Scania Production Słupsk upamiętniła 100-lecie powstania szwedzkiegokoncernu. Z okazji jubileuszu kierownictwo firmy postanowiło pokazać fabrykęrodzinom swoich pracowników. Był też rodzinny piknik.

 

100 lat autobusów Scania

Od 1911 r. wyznacznikami działań Scania w branży autobusowej są ciągłedoskonalenie produktów i orientacja na klienta. Poznaj kamienie milowe whistorii firmy i konstrukcje, które wzbudziły zainteresowanie na całymświecie, a także jak zmieniała się firma i znak firmowy.

 

Scania obniża produkcję autobusów w Polsce

Z powodu słabnącego popytu na autobusy do transportu publicznego, ScaniaProduction Słupsk przeprowadziła redukcję zatrudnienia w fabryce o 142 etaty.W porozumieniu ze związkami zawodowymi firma opracowała programy wsparcia dlaosób dotkniętych zwolnieniami - takie jak możliwość przejścia nawcześniejszą emeryturę czy odprawy finansowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "scania omnilink".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019