Wyszukiwałeś:

scania X

transport X

ciezarowy X

scania X

r X

scania X

v8 X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: scania transport ciezarowy scania r scania v8

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Czarny bursztyn ze Szwecji

Po "Dark Diamond” z 2009 r. Scania wypuszcza kolejną, limitowanąr>serię ciężarówek. Specjalnie dla szwedzkiego producenta, legendarnar>firma Svempas zajmująca się tuningiem ciężarówek, przygotowałar>wyjątkową Scanię V8 "Black Amber". Ponieważ przewidziana produkcjar>wyniesie tylko 100 sztuk, jest ona niezwykle cennym i rzadkim okazem, podobnier>jak czarny bursztyn, który zainspirował tegoroczną edycję limitowaną.

 

Najmocniejsza Scania V8 uzupełnia gamę floty firmy Pol-Mack

Właściciele firmy Pol-Mack Sp. z o.o. specjalizującej się w transporcier>międzynarodowym odebrali w piątek 17 czerwca kluczyki do najmocniejszego nar>świecie, seryjnie produkowanego ciągnika Scania V8 o mocy 730 KM. Uroczyster>przekazanie kluczyków miało miejsce w scenerii barokowego XVII-wiecznegor>Pałacu Krasków na Dolnym Śląsku.

 

Scania R730 8x8 dla wojska

Na wystawie Transport 2011 w Lillestrøm, w Norwegii, Scaniar>zaprezentowała ciągnik siodłowy R 730 8x8 do transportu ciężkiego,r>przeznaczony do obsługi logistycznej misji pokojowych, wyposażony w szeregr>nowatorskich rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa ir>mobilności.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "scania transport ciezarowy scania r scania v8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018