Wyszukiwałeś:

scirocco

. Znaleziono 154 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: scirocco

Spróbuj też wyszukać: ds3 scirocco test scirocco shark

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 154 wszystkich):

VW Scirocco: Napięcie rośnie

Według zapowiedzi koncernu ma pojawić się w 2008 roku. Legendarny, sportowymodel Volkswagen Scirocco coraz głośniej akcentuje swoje przybycie w nowy dlaniego XXI wiek.

 

Volkswagen Scirocco - debiut przed debiutem

Zanim Volkswagen Scirocco, którego nową generację można byłopodziwiać na tegorocznej wystawie w Genewie, pojawi się w salonach sprzedaży,przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Wyścigowa wersja Scirocco stanie do24-godzinnego wyścigu na północnej pętli toru Nurburgring.

 

Volkswagen Scirocco - powrót w wielkim stylu

Na miesiąc przed oficjalną premierą pojawiły się w Polsce trzy noweVolkswageny Scirocco. Na drogach wzbudzają tyle zainteresowania a może izachwytu, co półnagie modelki.

 

Volkswagen Scirocco: Wersja GTS powrotem do korzeni

Podczas rozpoczynających się w piątek targów motoryzacyjnych AMIkoncern z Wolfsburga po raz pierwszy zaprezentuje model Scirocco w wersji GTS.

 

Volkswagen Scirocco 2.0 TSI DSG: Po prostu więcej

Na rynku można znaleźć wielu rywali Volkswagena Golfa GTI, ikony w klasie"gorących kompaktów". Co ciekawe jeden z jego największychprześladowców pochodzi z tego samego podwórka. To właśnieScirocco.

 

Milionowy Volkswagen Scirocco

Niemiecki producent rodem z Wolfsburga ma kolejne powody do popadania wsamozachwyt. W fabryce Volkswagena taśmę produkcyjną opuścił milionowyegzemplarz Scirocco.

 

Nowe Scirocco już w salonach

Scirocco po liftingu już można zamawiać w polskich salonach Volkswagena.Auto w promocyjnej cenie dostępne jest od ponad 82 tys. złotych.

 

Volkswagen Scirocco R-Style: Z bonusową dychą

Ten model nie potrzebował dużych zmian w wyglądzie i ich nie dostał. Lekkakosmetyka modelu Scirocco nie przynosi rewolucyjnych modyfikacjirównież we wnętrzu. Scirocco mógłby być autem, którymVolkswagen w 100% wyłamałby się z ram i ograniczeń. No właśnie,mógłby…

 

Volkswagen Scirocco GTS na targi w Szanghaju

Przywrócenie modelu Scirocco po wielu latach było świetnym posunięciem Volkswagena. 23 lata po wprowadzeniu pierwszej generacji w wersji GTS, Niemcydopisują te trzy literki do najnowszego wcielenia swojego coupe.

 

Volkswagen Scirocco R - wiatr zachodni, porywisty

Niepraktyczny, absurdalnie mocny, przyciągający spojrzenia przechodniów- to nie może być Volkswagen, prawda? A jednak - nieco zapomniany model Scirocco zawitał do nas na test w najmocniejszej specyfikacji "R".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020