Wyszukiwałeś:

seat X

alhambra X

ceny X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: seat alhambra ceny

Spróbuj też wyszukać: przewody wodne seat alhambra seat alhambra lampy tylne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Grandis w Polsce

Niedawno informowaliśmy Państwa o wprowadzeniu specjalnej wersji Grandisa wAnglii, a teraz możemy ostatecznie zapowiedzieć wjazd tego auta do Polskichsalonów - rozpoczęła się właśnie przedsprzedaż nowego modeluMitsubishi.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Oto nowy Seat Alhambra

Pod koniec lata do sieci sprzedaży Seata w Europie trafi nowa generacjaminivana Alhambra. Już dziś jednak Hiszpanie zdradzają pierwsze zdjęcia iszczegóły na temat tego rodzinnego modelu.

 

Car of the Year 2011 - kandydaci

Znana jest już wstępna lista kandydatów, którzy będąrywalizować o najbardziej prestiżową nagrodę na Starym Kontynencie - Car ofthe Year. Samochód Roku 2011 poznamy 29 listopada br.

 

Nowy Seat Alhambra wyceniony

Co prawda premiera handlowa nowego modelu Seat Alhambra zaplanowana jest nawrzesień, jednak w Hiszpanii sieć dilerska już przyjmuje zamówienia naten nowy model.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Sharan I (1995-2010)

Samochody rodzinne przeznaczone w dalekie podróże były domenąproducentów amerykańskich, a potem francuskich. W połowie latdziewięćdziesiątych pojawiła się propozycja od koncernu VAG, którajuż bardzo długo gości na rynku.

 

Oto auta tańsze o jedną czwartą

Początek roku to zwykle okazja do zakupu tańszych samochodów. Wiążesię to z corocznymi wyprzedażami, jakie organizuje większośćkoncernów w naszym kraju. W tym roku okazja na tańsze zakupy w salonachsamochodowych związana jest również z zawieruchą wokółodliczania podatku VAT od aut z homologacją ciężarową. Aby skorzystać z tejdrugiej opcji musisz jednak prowadzić działalność gospodarczą.

 

Seat pokazuje Alhambrę w odświeżonym wydaniu

Duży van Seata przeszedł niedawno facelifting. Zmieniono wszystko po trochę -delikatne poprawki wyglądu, wydłużona lista wyposażenia i mocniejsze silnikiz pewnością poprawiają atrakcyjność Alhambry.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "seat alhambra ceny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018