Wyszukiwałeś:

seat X

ibiza X

. Znaleziono 485 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: seat ibiza

Spróbuj też wyszukać: seat ibiza II toyota yaris seat ibiza spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 485 wszystkich):

Prawie nowy Seat Ibiza

Odnoszący niemałe sukcesy Seat Ibiza został poddany głębokiejtransformacji, obejmującej zarówno zmiany nadwozia, jak i wnętrza.Wprawdzie nie jest to nowa generacja modelu, ale ze względu na zmianystylistyczne nadwozia, można mówić o "nowej Ibizie".

 

Nowy Seat Ibiza jesienią w Polsce

Wczoraj odbyła się pierwsza oficjalna statyczna prezentacja nowego SeataIbiza. Nowy SEAT Ibiza jest pierwszym modelem Grupy Volkswagena zbudowanym napremierowej platformie opracowanej specjalnie dla segmentu supermini. W Polsceauto pojawi się w sprzedaży wczesną jesienią.

 

Seat Ibiza 5 gwiazdek w teście NCAP

Nowy SEAT Ibiza uzyskał doskonały wynik w testach Euro NCAP – 5 gwiazdekw kategorii ochrony pasażerów, 4 gwiazdki w kategorii ochrony dziecioraz 3 gwiazdki w kategorii ochrony pieszych.

 

Seat Ibiza SC już w salonach

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowy Seat Ibiza w wersjiSportCoupe. Auto o dynamicznym nadwoziu i szerokiej gamie silnikówdostępne jest od 41.890 zł.

 

Seat Ibiza z okazji 25-lecia

Zbliżająca się wystawa samochodowa będzie doskonałą okazją doświętowania 25. rocznicy rozpoczęcia produkcji modelu Seat Ibiza. Z tejokazji hiszpański producent przygotował specjalną, jubileuszową serię tegomodelu.

 

Seat Ibiza ST: Spokojna Turystyka

Seat jest tą marką w grupie Volkswagena, która chlubi się domieszkąsportowego charakteru zgodnie z maksymą "auto emocion". Jak w tymkontekście prezentuje się więc trzecia wersja nadwoziowa małej Ibizy - ST,czyli kombi - która z założenia powinna być przecież bardziejrodzinna, a więc praktyczna i funkcjonalna?

 

Seat Ibiza Cupra: Hiszpańska osa

Czy ktoś się zastanawiał co może powstać z mariażu hiszpańskich emocji iniemieckiej technologii? Podpowiadamy. Jest małe, żółte i bardzoszybkie. Oto Seat Ibiza Cupra.

 

Wątek na forum: Seat Ibiza rozrząd,pompa wodna

Mam pytanie, czy przy wymianie rozrządu w Seat Ibiza 1,4 z roku 1997 trzeba wymieniać pompę wodną, czy ona jest jakoś razem czy oddzielnie na przykład na wierzchu. ~Leszek

 

Nowy Seat Ibiza już w Polsce

Debiutująca na salonie samochodowym w Genewie, teraz po raz pierwszy na polskim rynku. Do salonów wjeżdża Seat Ibiza po face liftingu.

 

Seat Ibiza bez dachu

Seat Ibiza bez dachu? Brzmi mocno futurystycznie i tak też, niestety dla wielu,jest. Podczas zlotu fanów GTI nad jeziorem Wörthersee Seatzaprezentuje prototypową Ibizę Cupster z otwartym nadwoziem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "seat ibiza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018