Wyszukiwałeś:

sedan

. Znaleziono 2311 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sedan

Spróbuj też wyszukać: sedan peugeot 307 1995 sedan bmw kombi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2311 wszystkich):

Wątek na forum: 307 sedan z Argentyny

Akurat ten sedan jest z przed liftingu. Peugeot 307 sedan bardzo podobny do Focusa Sedana. Nie wiem dlaczego Peugeot go nie oferuje na naszym rynku. Nie dawno postanowiono że do naszych salonów trafi C4 sedan więc może to tylko kwestia czasu i już wybiegając w przyszłość na naszym rynku ujrz...

 

Wątek na forum: Sedan w Suzuki SX4

nie, tu sedan do tego modelu zdecydowanie nie pasuje ~robson

 

307 sedan z Argentyny

W należącej do grupy PSA Peugeot Citroen fabryce samochodów w Buenos Airesrozpoczęta została produkcja modelu Peugeot 307 w wersji sedan. Auto trafi narynki Ameryki Łacińskiej.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

Honda Civic: Po prostu inna

Stało się już niemal tradycją, że wersje nadwoziowe sedan i hatchbackmodelu Honda Civic różnią się od siebie. W zależności od generacjiraz bardziej raz mniej. W przypadku najnowszej sagi, która w Polscepojawiła się w pierwszej połowie 2006 roku różnice pomiędzy cztero-i pięciodrzwiowymi wersjami są po prostu duże.

 

Sedan w Suzuki SX4

Podczas 77 Salonu Samochodowego w Genewie Suzuki zaprezentuje nową wersję SX4Sedan. Samochód będzie produkowany w Japonii i zostanie wprowadzony dosprzedaży jesienią tego roku.

 

Suzuki SX4 sedan: Z dużym kufrem

O ile w przypadku pięciodrzwiowego Suzuki SX4 można było mieć wątpliwości,czy mamy do czynienia z kompaktowym SUV-em, czy może też autem rodzinnym, to wwersji sedan wątpliwości nie mamy żadnych. Doczepiony olbrzymi kuferdoskonale predysponuje to auto do przewozu cztero-, a nawet pięcioosobowejrodziny.

 

Lancer Sedan z nagrodą Superprodukt 2008

Mitsubishi Lancer Sedan, który zadebiutował na polskim rynku pod koniecubiegłego roku, został laureatem konkursu Superpprodukt 2008 organizowanymprzez miesięcznik Mam Dziecko.

 

Chevrolet Aveo: 1,6 hatchback czy 1,4 sedan?

Sedan czy hatchback? Rozważając zakup nowego samochodu często stajemy przeddylematem wyboru właściwej wersji nadwoziowej. W przypadku auta z segmentu Boferta rynkowa skłaniałaby ku tej drugiej opcji, niektóre jednak modele- jak w przypadku Chevroleta Aveo - oferują także odmianętrójbryłową. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co w przypadku małegoChevroleta będzie lepszym wyborem.

 

Opel Astra sedan: Rotacja w składzie

"Piszczu z prawej, Lewy z tyłu. Kuba dzisiaj ty prowadzisz" - tofragment z reklamy nowego Opla Astra sedan. Czy takie roszady na pozycjachwśród polskiego trio z Dortmundu, mogą przynieść sukces kompaktowejlimuzynie produkowanej w Gliwicach? Odpowiedź w naszym teście.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020