Wyszukiwałeś:

senna

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: senna

Spróbuj też wyszukać: Ayrton

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

F1: Senna za Heidfelda?

Jeśliby wierzyć w słowa Eddiego Jordana, to przed wznowieniem rozgrywekFormuły 1 czekałaby na kibiców niemała niespodzianka. Byływłaściciel zespołu Jordan twierdzi, że zespół Lotus Renault GPpodziękował za dotychczasowe usługi Nickowi Heidfeldowi, a w miejscu Niemcaposadził Bruno Sennę.

 

LRGP: Heidfeld zwolniony. Czas na Sennę

Nick Heidfeld nie jest już kierowcą zespołu Lotus Renault GP. Choćzespół oficjalnie nie podaje przyczyny zwolnienia Niemca, tonajprawdopodobniej decyzja została podyktowana słabą formą w trakciepierwszej części sezonu Formuły 1.

 

Senna: "Jak Boże Narodzenie i ważny egzamin"

Zespół Lotus Renault GP potwierdza, że Bruno Senna będzie ścigaćsię w jego barwach obok Witalija Pietrowa podczas Grand Prix Belgii wnajbliższy weekend oraz dwa tygodnie później, podczas Grand PrixWłoch. Team pragnie zatrudnić Bruna na stanowisku kierowcy wyścigowego dokońca sezonu, co nie jest obecnie możliwe ze względów prawnych. EkipaLRGP wyda kolejne oświadczenie w tej sprawie w odpowiednim czasie.

 

Senna: "Suzuka? Lubię ten tor!"

Po trzech występach w barwach ekipy Lotus Renault GP, Bruno Senna nie możedoczekać się chwili, w której wystąpi na jednym ze swoich ulubionychtorów – w Suzuce. "Grand Prix Japonii to jeden z niewieluwyścigów, który nie zmienił się na przestrzeni lat" -mówi Brazylijczyk, który we francuskiej ekipie zastąpił NickaHeidfelda.

 

F1: Bruno Senna drugim kierowcą Williamsa

Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona ani przez zespół, ani przez samego zainteresowanego. Jednak należy się spodziewać, że potwierdzenie pojawi się w nadchodzących dniach.

 

Kup kierownicę legendy

Na aukcjach często można kupić (o ile mamy na to fundusze) legendarne samochody startujące w wyścigach, lub bolidy Formuły Jeden. Czasem jednakmożna kupić skrawek auta legendy.

 

Zawód: Kierowca testowy

Kierowca testowy. Na świecie nie ma drugiego takie zawodu, którego bardziej mogliby pożądać fani motoryzacji i maniacy czterech kółek. Wiele mówi się o byłych kierowcach wyścigowych, którzy pracująpo odejściu ze sportu w koncernach i mniejszych firmach nad dostarczeniem autdo sprzedaży. Są jednak ludzie, których nie znajdziecie w mediach, a są oni ojcami chrzestnymi wielu samochodów.

 

Williams składa hołd dla Ayrtona Senny

W tym roku minie 20 lat od tragicznej śmierci legendy Formuły Jeden, AyrtonaSenny. Williams postanowił oddać hołd tragicznie zmarłemu kierowcyumieszczając specjalne logo na swoim tegorocznym bolidzie.

 

54 lata temu urodził się Ayrton Senna

54... tyle lat skończyłby dziś Ayrton Senna. Niestety tragiczny wypadek natorze Imola przerwał dominację najlepszego w historii. Dziś równieżgoogle składa hołd brazylijskiemu kierowcy.

 

Największy

Siadasz późnym wieczorem, w pokoju, gdzie mała lampka oświetlakartkę z notatkami. Myślisz, zastanawiasz się, zapisujesz i kreślisz... iwszystko wokół jednej postaci - Ayrton Senna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019