Wyszukiwałeś:

serwis X

blacharski X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis blacharski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

GVO i co?

Wolny rynek dopadł w końcu branżę motoryzacyjną. Przepisy, któretyle namieszały w Zjednoczonej Europie, w zeszłym roku zaczęły takżeobowiązywać w Polsce. I co?

 

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Naprawiaj, zamiast wymieniać

Doświadczony blacharz jest w stanie niewielkie wgniecenia karoserii naprawićprzy użyciu specjalistycznego sprzętu i zastosowaniu kilku chwytów,polegających na wyciągnięciu uszkodzonego elementu nadwozia. Jednak wprzypadku większych wgnieceń, naprawa wymaga wycięcia trefnej części,przyspawania nowej i koniecznego lakierowania. Do teraz.

 

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Łukasz Szarama, Przewodniczący Sekcji Blacharsko – Lakierniczej przyPIM, właściciel firmy "Auto-Komplex" oraz Maciej Brzeziński zB.U.H. Consulting to kolejni prelegenci, którzy wystąpią z referatamipodczas listopadowej, krakowskiej Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej!

 

Oto najlepsi serwisanci Forda!

21 października firma Ford Polska zorganizowała w Łodzi finałkonkursów, które składały się razem na Olimpiadę serwisową.Była to kolejna edycja konkursu, który odbywa się każdego roku.

 

Mirosław Wróbel buduje nowoczesną blacharnię

Centrum Blacharsko-Lakiernicze, jedno z najnowoczęśniejszych i najbardziejekologicznych tego typu warsztatów na Dolnym Śląsku, stanie wPietrzykowicach. To inwestycja wrocławskiego dealera marki Merdes-Benz,spółki Mirosław Wróbel. Miesięcznie warsztat obsłuży 200 aut.

 

Wrocławski dealer Mercedesa przejmuje Lubin

Spółka Mirosław Wróbel rozszerza pole działania na ZagłębieMiedziowe. Już wkrótce zostanie uruchomiony salon MirosławWróbel Lubin – będzie to już szósty odział tego dealera.

 

Kto i po co odwiedza warsztat, i ile tam płaci?

Z usług mechanika samochodowego najczęściej korzystamy w ramach szkody z OClub AC, której naprawa waha się od 2 do 5 tys. złotych. Jeślidecydujemy się na naprawę prywatną, wówczas nasze wydatkinajczęściej zamykają się w kwocie do 1 tysiąca złotych.

 

W tych autach uważaj na rdzę!

Zastanawiając sie nad zakupem samochodu używanego, bierzemy pod uwagę wieleczynników, ale przede wszystkim interesuje nas ich awaryjność. Jedną zkluczowych kwestii jest również podatność karoserii na ciężkiewarunki występujące w naszej szerokości geograficznej.

 

A Ty jak wybierasz swojego mechanika?

Idealny mechanik samochodowy? Zaufany, fachowiec, oferujący tanie naprawy i dotego z niedaleko zlokalizowanym warsztatem samochodowym. Nie każdy jednak maszczęście spotkać takiego na swojej motoryzacyjnej drodze życia. Jak zatempolscy kierowcy wybierają miejsce napraw swoich samochodów?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis blacharski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019