Wyszukiwałeś:

serwis X

ciezarowy X

volvo X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis ciezarowy volvo

Spróbuj też wyszukać: serwis ciezarowy volvo torun

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowysamochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Truckszlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

 

Inauguracja działalności Volvo Truck Center w Skawinie

Na początku marca br., firma Volvo Polska O/Samochody Ciężarowe uruchomiłanowy, w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Truck Center w Skawinie. Nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany wKrakowie, przy ulicy Rybitwy. Inwestycja Volvo jest odzwierciedleniemkonsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągłyrozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jaknajwyższego poziomu świadczonych usług.

 

Volvo FH Ciężarówką Roku 2011 w Polsce

W 18 edycji konkursu na „Ciężarówkę Roku w Polsce”zwyciężyło Volvo FH. Uroczyste przekazanie nagrody na ręce Staffana Juforsa,Prezesa i Dyrektora Generalnego Volvo Truck Corporation oraz Claesa Nilssona,Prezesa Europejskiej Dywizji Volvo Trucks odbyło się w Geteborgu, w dniu 9maja br.

 

Volvo Trucks chce usprawnić obsługę posprzedażną

Volvo Trucks ustawicznie stara się podnosić jakość i wydajność obsługiposprzedażnej. Jedną z testowanych obecnie metod jest zastosowanie najnowszychosiągnięć w dziedzinie elektroniki użytkowej – smartfonów– w stacjach obsługi.

 

Zwycięzcy światowego konkursu serwisantów Volvo

Ogłoszono wyniki światowego finału konkursu VISTA 2011, rozegranego wGeteborgu – zwyciężył zespół Avesta Cruising Club ze Szwecji.Mistrzowie Świata wreszcie mogą wrócić do domu, po wyczerpującejrywalizacji, do której początkowo przystąpiło 13 700pracowników sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses z 75krajów.

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy,autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicachk/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polscewzrosła do 26.

 

Nowy punkt Volvo Truck Center

Z początkiem października br., sieć dealersko-serwisowa Volvo Trucks w Polscepowiększyła się o kolejny punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany wSiedlcach. Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale działających wrejonie Siedlec Klientów, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiegodostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

 

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Z początkiem marca 2012 roku, firma Volvo Polska wprowadziła 2 lata gwarancjina oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanychserwisach Volvo Trucks w Polsce. Dwuletnia gwarancja obowiązuje na tereniePolski.

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

Volvo FE oraz FL w ciągłym kontakcie z serwisem

Na rynek trafiają dwa nowe modele Volvo i to te z wagi ciężkiej. Modele FEoraz FL są przygotowane do wykonywania wszelakich zadań transportowych. Wboju ciężarówki wspierane są przez najnowsze zdobycze technologiczneVolvo oraz usługi serwisowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis ciezarowy volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019