Wyszukiwałeś:

serwis X

opon X

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis opon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączonedo ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

 

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczącyusługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu iczasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postójciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerzausługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. Wprzyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdówprzemysłowych.

 

TruckMobility - nowe rozwiązania serwisowe dla klientów Mercedes-Benz

Mercedes-Benz oferuje nowe rozwiązania serwisowe dla ciężarówek.Pakiet TruckMobility to pełny assistance dla europejskich właścicielisamochodów ciężarowych. Dzięki dużemu zasięgowi sieci serwisowej,mobilny serwis jest w stanie przybyć błyskawicznie na miejsce zdarzenia.Ograniczy to do minimum czas przestoju uszkodzonego pojazdu. Po raz pierwszyMercedes-Benz zaoferował tak kompleksową usługę na szeroką skalę dlaswoich europejskich klientów.

 

Serwis opon ciężarowych Continental w 37 krajach UE

Od września br. usługa mobilności Continental świadczona jest w 37 krajacheuropejskich. To część popularnego pakietu Conti360° Fleet Services. Jakzapewnia Continental, obecne gwarancje czasowe wymiany uszkodzonych opon wramach tej usługi, są coraz krótsze.

 

Jedziesz zmienić opony? Zabezpiecz je!

Jesień to czas zmiany opon z letnich na zimowe. Wielu kierowców w drodzedo serwisu wulkanizacyjnego pakuje więc drugi komplet pneumatyków dobagażnika lub na tylne siedzenia i rusza. Bez jakiegokolwiek zabezpieczeniaładunku. A co jeśli po drodze dojdzie do wypadku? Niemiecki automobilklub ADACprzeprowadził testy zderzeniowe symulujące właśnie taką sytuację.

 

Conti360° Fleet Services w Austrii

Conti360° Fleet Services, modularny pakiet usług dotyczących opon odContinental, od lipca 2011 r. jest dostępny także dla austriackich firm zbranży transportu towarów i osób.

 

Droższa wymiana opon, ale będzie bezpieczniej

Komisja Europejska co rusz ingeruje w różne dziedziny życia, w tym i wsektor motoryzacji. Dba m.in. o bezpieczeństwo oraz o ochronę środowiska. Itaki właśnie cel przyświeca nowemu, obowiązkowemu wyposażeniusamochodów - czujnikom ciśnienia w oponach. Tyle że spowodująjednocześnie wzrost kosztów wymiany opon.

 

Wątek na forum: Wulkanizacja/serwis opon - Poznań i okolice

Cześć wszystkim. Jestem z Poznania więc mam dla Was cenną wskazówkę: jeżeli będziecie gdzieś w okolicach stolicy Wielkopolski i będziecie mieli problem z oponami to śmiało możecie dzwonić po tych fachowców Chłopaki mają też serwis mobilny, więc jeżeli coś się niedobrego przydarzy na trasie to też...

 

Wątek na forum: Serwis opon w Poznaniu

Hej, szukam dobrego warsztatu z serwisem opon, bo jak wiadomo zima zaskoczyła kierowców :) Macie swoje sprawdzone miejsca ?? AdamCz.1

 

Wątek na forum: Serwis opon w Poznaniu

Hej, szukam dobrego warsztatu z serwisem opon, bo jak wiadomo zima zaskoczyła kierowców :) Macie swoje sprawdzone miejsca ?? AdamCz.1

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019