Wyszukiwałeś:

serwis X

volvo X

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

Wątek na forum: Gasnące silniki Volvo

Gaśnie nie po 100m, tylko w zupełnie nieprzewidywalnych momentach. Znajomy prawie zginął, gdy S80 zgasło mu podczas wyprzedzania. Auto gasło notorycznie podczas jazdy. Serwis volvo ignorował zgłoszenia - skoro nie dało się zasymulować przypadku zgaśnięcia auta w serwisie, to znaczy, że usterkę wł...

 

Volvo Action Service już w Rosji

Od czerwca właściciele ciężarowych Volvo mogą spokojniejpodróżować po Rosji, Białorusi i Ukrainie. Volvo Action Servicerozszerzył 24-godzinną bezzwłoczną pomoc drogową dla samochodówciężarowych Volvo na wschód.

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowysamochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Truckszlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

 

Inauguracja działalności Volvo Truck Center w Skawinie

Na początku marca br., firma Volvo Polska O/Samochody Ciężarowe uruchomiłanowy, w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Truck Center w Skawinie. Nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany wKrakowie, przy ulicy Rybitwy. Inwestycja Volvo jest odzwierciedleniemkonsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągłyrozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jaknajwyższego poziomu świadczonych usług.

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy,autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicachk/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polscewzrosła do 26.

 

Wątek na forum: gaz w volvo s80

gaz w volvo s80 po pewnym czasie zapali sie lampka z konturem silnika i zaden serwis tego nie jest w stanie usunac nawet serwis volvo ~garazyk

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

Wątek na forum: VOLVO V50 SPADAJĄCE OBROTY

Witam Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem V50 , ale pojawił się niepokojący objaw podczas hamowania ( samochód w ostatniej fazie hamowania - na luzie, wciskamy pedał hamulca i obroty w tym momencie spadają ) silnik nie gaśnie, a ściągnięcie nogi z hamulca powoduje powrót do normalnych ob...

 

Volvo FE oraz FL w ciągłym kontakcie z serwisem

Na rynek trafiają dwa nowe modele Volvo i to te z wagi ciężkiej. Modele FEoraz FL są przygotowane do wykonywania wszelakich zadań transportowych. Wboju ciężarówki wspierane są przez najnowsze zdobycze technologiczneVolvo oraz usługi serwisowe.

 

Wątek na forum: Serwis w salonie czy mechanik ?

Serwis Volvo nie musi być kosztowny... przekonałem się o tym w Poznaniu w salonie volvo. Fachowa obsługa przyjazna, fachowa no i cena konkurencyjna. Czasami wydałem więcej pieniędzy u mechanika. byłem w szoku ~Fernando

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019