Wyszukiwałeś:

serwisowa

. Znaleziono 694 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwisowa

Spróbuj też wyszukać: lusterko zewnetrzne silnik outlander koleos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 694 wszystkich):

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Kłopoty Lexusa także w Polsce

Ostatnia kampania serwisowa Lexusa dotyczyć będzie także polskichwłaścicieli niektórych modeli tej luksusowej marki należącej doToyoty.

 

Odpadające lusterka w Swiftach

Aż 280 tysięcy egzemplarzy głównie modelu Suzuki Swift obejmie akcjaserwisowa organizowana przez czwartego co do wielkości producenta aut zJaponii. Przyczyną są odpadające lusterka boczne.

 

Wątek na forum: ksiazka serwisowa toyota paseo 99

ma ktos moze ksiazke serwisowa do toyoty paseo 99rok ja mam francuska a to szalenstwo najlepiej bylaby polska ale angielska tez bedzie ok to moj mail [email protected] ~cino

 

Wadliwe wycieraczki w "trójce" Mazdy

Właściciele poprzedniej generacji Mazdy 3, w tym również usportowionejMazdy 3 MPS, którym szwankują wycieraczki powinni udać się doautoryzowanych serwisów japońskiej marki. Rozpoczęta właśnie kampaniaserwisowa obejmie ponad 90 tys. aut w całej Europie.

 

Pierwsza akcja serwisowa bliźniaków

Na naszym rynku dopiero co zadebiutowała Toyota GT 86, a o Subaru BRZ możnapowiedzieć, że wkrótce zadebiutuje. W Stanach zaś już ma miejsce pierwsza akcja serwisowa tych modeli.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Książka serwisowa też może być fałszywa

Kupno używanego auta wiąże się z wieloma ryzykami, główniezwiązanymi ze stanem technicznym nowego nabytku, faktycznym przebiegiem ipróbą zafałszowania przez sprzedawcę jego wypadkowej przeszłości. Wtakich sytuacjach pomocna może być książka serwisowa, ale sprawdzajmyzawsze, czy ona na pewno jest prawdziwa.

 

Bliźniacze Jeep i Dodge do serwisu

Do Polski dotarła akcja serwisowa, w ramach której do naprawy będąwzywane dwa bliźniacze model - Jeep Grand Cherokee i Dodge Durango. Naeuropejskim rynku kampania naprawcze obejmie łącznie prawie 184 tys. aut.

 

Kolejne problemy Toyoty z airbagami Takata

Największa akcja serwisowa w przemyśle motoryzacyjnym objęła już ponad 50milionów aut na świecie i wciąż nie ma końca. Kolejne potencjalnie wadliwe auta zmuszona jest przywołać na przegląd Toyota.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023