Wyszukiwałeś:

serwisowe

. Znaleziono 329 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwisowe

Spróbuj też wyszukać: abba kulfon kura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 329 wszystkich):

Wątek na forum: Palący problem Chryslera

Dlaczego problem różnorakich pożarów dotyczy tak często amerykańskich samochodów? W europie w ostatnim czasie były tylko astra I i p'edzio 307. W stanach takie wezwania serwisowe (szczególnie ich rodzimych samochodów) są dość częste. Teraz z zupełnie innym świetle odbieram opowieści mojego b...

 

Wątek na forum: Fiaty, Alfy, Lancie do serwisu

No cóż....ostatnimi czasy coraz więcej jest akcji serwisowych. Nie tylko Fiat, ale również Opel, Ford, Lexus czy też Audi ogłaszały akcję serwisowe. ~S.M

 

Nowy serwis MAN otwarty

W dniu 03 kwietnia 2009 roku w Nowym Tomyślu dokonano uroczystego otwarcianowej autoryzowanej stacji serwisowej MAN. Uroczyste otwarcie nowejautoryzowanej stacji serwisowej odbyło się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe,która została kolejnym partnerem serwisowy MAN w Polsce.

 

Koniec z podróbkami książek serwisowych

Podrabiane książki serwisowe to plaga na rynku aut używanych. Odpowiedziąjest zabezpieczona, centralnie personalizowana nalepka w książce serwisowejopracowana przez Polską Wytwórnię Papierów WartościowychS.A.  Pierwszy po naklejkę sięgnął Ford.

 

Ekspansja sieci serwisowej Mercedesa

Ubiegły rok w sieci dealerskiej Mercedesa to przede wszystkim rozwójstacji obsługi pojazdów ciężarowych. Otwarto kolejne trzy stacjedealerskie i jedną stację serwisową. Nastąpił też rozwój siecidealerskiej w regionach o dużym potencjale rynkowym. Uruchomiono 4 nowezakłady dealersko-serwisowe w zakresie sprzedaży i serwisu samochodówosobowych i dostawczych marki. Tym samym Mercedes-Benz jako pierwsza markapremium jest reprezentowana we wszystkich województwach.

 

Wiosenna kontola w Volvo

Od 20 do 21 marca 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zapraszawszystkich właścicieli samochodów Volvo do udziału w „WiosennejKontroli Serwisowej 2010”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać zatrakcyjnych rabatów na usługi serwisowe oraz części zamienne.

 

Nowe centrum serwisowe MAN w Polsce

Koncern MAN konsekwencje inwestuje w nowe serwisy mimo trudnej sytuacjigospodarczej. Od wmurowania kamienia węgielnego do otwarcia nowego serwisuMana w Nowej Wsi Wrocławskiej minęła zaledwie 9 miesięcy. Zdaniemdyrekcji firmy strategia wzrostu oraz rozwoju sieci serwisowej w Polsce przynosiwidoczne efekty. 

 

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

"Economy Service Van” i „Trucks you can trust” to akcjeserwisowe ogłoszone przez Mercedes-Benz. Dzięki nim serwisowaniesamochodów dostawczych i ciężarowych jest jeszcze prostsze i jeszczebardziej kompleksowe.

 

Wątek na forum: 200 Volvo FH dla węgierskiej firmy

Volvo zawsze w swoich ASO ma różne akcje serwisowe na których można zaoszczędzić ~Jules

 

Wątek na forum: Serwis promocyjny dla VITO

Polecam znalazłem na taniprzeglad.pl - super cena jak na robociznę w ASO Mercedes http://www.taniprzeglad.pl/oferta/vito-wymiana-klockow-i-tarcz-hamulcowych-jednej-osi-657-pln-promocyjne-pakiety-serwisowe,73 ~Olgierd

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018