Wyszukiwałeś:

siemiatycz

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: siemiatycz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Poprawią drogę do stolicy

Do Administratora - skąd to zdjęcie??? Jedyne dwujezdniowe odcinki na całej długości DK62 od Strzelna do Siemiatycz to ulice w Płocku i we Wlocławku! ~Zyga

 

Lublin wróci na drogi

Do uruchomienia produkcji Lublina – polskiego auta dostawczego - szykujesię firma DZT Tymińscy, producent m.in. części do samochodów. Roktemu spółka z Siemiatycz kupiła od syndyka Daewoo Motor Polska (DMP)majątek produkcyjny w Lublinie oraz prawa do produkcji samochodu terenowegoHonker – czytamy w Pulsie Biznesu.

 

Polski kierowca - fachowiec

Polscy kierowcy, choć znacznie rzadziej niż miało to miejsce jeszcze przedkilkunastu laty, wciąż bardzo chętnie sami zaglądają pod maskę swojegosamochodu, zamiast skorzystać z pomocy fachowego mechanika. Czy wynika to zbraku zaufania do serwisów, czy z lekkomyślności bądź oszczędności?

 

Rusza Pasagon - nowe auto z Polski

Spółka DZT Tymińscy uruchomiła w Lublinie produkcję samochodudostawczego o nazwie Pasagon. Passagon jest następcą dostawczego Lublina.Pierwsze pojazdy opuszczą linie montażowe już w lutym. Produkcja trafi narynek polski i rynki wschodnie.

 

125 mln zł na rozbudowę trasy Warszawa ? Węgrów

Droga wojewódzka nr 637 na trasie Warszawa – Węgrówzostanie wreszcie rozbudowana. Prace budowlane o wartości prawie 125 mln złpotrwają do października 2013 roku.

 

DW 637: zamknięty most na Liwcu w Węgrowie

Do końca wakacji zostaje wyłączony z ruchu most na rzece Liwiec w Węgrowie wciągu Dw 637. Zamknięcie mostu jest konieczne ze względu na przebudowę drogiwojewódzkiej 637 na odcinku Stanisławów - Węgrów orazremont obiektu.

 

Budowa drogi Stanisławów-Węgrów na finiszu

Dobiega końca budowa drogi wojewódzkiej nr 637 relacji Warszawa –Węgrów na odcinku Stanisławów – Węgrów. Pracedrogowe są już zrealizowane w 96%. Jednym z ostatnich etapów realizacjibędzie przebudowa mostu przez rzekę Liwiec w Węgrowie. Inwestycję realizujefirma Skanska. Wartość kontraktu wynosi ponad 102 mln zł netto. Inwestoremjest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

 

Zamknięty most na Liwcu w Węgrowie

Do końca grudnia 2013 zostaje wyłączony z ruchu most na rzece Liwiec wWęgrowie (woj.mazowieckie). Zamknięcie mostu jest konieczne ze względu naprzebudowę drogi wojewódzkiej 637 na odcinkuStanisławów-Węgrów oraz remont obiektu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018