Wyszukiwałeś:

silnik X

F1 X

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik F1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Cosworth ma już gotowe silniki

Brytyjski Cosworth zakończył produkcję pierwszych jednostek napędowychCA2010 do bolidów Formuły 1. Silniki wkrótce trafią doodbiorców, a firma rozpoczyna budowę kolejnej serii jednostek.

 

Silniki Volkswagena w F1?

Oczywiście nie chodzi tu o słynne 1,9 TDI, a koncepcję tzw. silnikaświatowego "world engine".  Volkswagena spogląda na F1 już odjakiegoś czasu. W zeszłym roku pojawiła się plotka o zakupie teamu Red Bull,ale została ona zdementowana. Niemieckiego producenta bardziej interesujebowiem możliwość dostarczania światowego silnika dla F1, niż tworzeniewłasnego teamu.

 

F1: Silniki 1,6 Turbo od nowego dostawcy

Nowe, turbodoładowane silniki o pojemności 1600 ccm mają zawitać do Formuły1 w 2013 roku. Z tej okazji do świata królowej motosportupowrócił dawny znajomy, który zamierza wyposażać niezależne odkoncernów zespoły w silniki własnej konstrukcji.

 

Znamy datę premiery następcy McLarena F1

O tym, że McLaren szykuje nadstępce legendarnego F1 już pisaliśmy. Również informowaliśmy o tym, że brytyjski producent testuje już ten model. Teraz z wysp brytyjskich docierają informację dotyczące daty premierytego auta.

 

Renault F1: V6 w miejsce V8

W 2014 roku rozpocznie się nowa era w historii wyścigów Formuły 1.Czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany przepisów dotyczącesilników, które umożliwią wprowadzenie jednostek napędowychnowej generacji. Renault już ma gotowy 1,6-litrowy turboładowany silnik,którego moc zwiększa dodatkowo system odzyskiwania energii cieplnej,wytwarzanej przez układ wydechowy lub hamulcowy.

 

F1: Czy mniejszy oznacza mniej emocji?

W Formule 1 wakacje i tzw. „sezon ogórkowy” kwitnie. Todoskonały moment na to by zastanowić się nad tym co jest nieuniknionei  co czeka nas w przyszłym roku. Mowa rzecz jasna o nowych, mniejszychjednostkach napędowych, które będą napędzać bolidy F1. Czy silnikiV6 turbo będą jedną wielką porażką „królowej sportówmotorowych”?

 

Renault prezentuje nowy silnik F1

Francuski producent od lat związany z „królową sportówmotorowych” właśnie zaprezentował szczegóły technicznedotyczące nowego silnika, który będzie napędzał bolidy w sezonie2014. Jednostka trafi także do mistrzowskiego zespołu Infiniti Red Bull F1Team.

 

Silniki Mercedesa z F1 do cywila

Niemiecki producent wykorzysta swoje centrum rozwojowe silników Formuły1, do rozwoju i budowy wyżyłowanych jednostek cywilnych modeli. Fabrykazlokalizowana w brytyjskim Brixworth ma ściślej współpracować zoficjalnym tunerem Mercedesa, spółką AMG.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik F1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019