Wyszukiwałeś:

silnik X

FSI X

. Znaleziono 119 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik FSI

Spróbuj też wyszukać: turbosprężarka polo 14 fsi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 119 wszystkich):

Skoda Octavia: Jej WIELKOŚĆ Octavia II

Jak sprawuje się silnik FSI?, jak Octavia radzi sobie podczas szybkiej jazdyautostradą? i ile miejsca znajdzie w nim dla siebie rodzina? Przeczytaj o tym wnajnowszym teście mojeauto.pl.

 

FSI w pigułce

Skrót FSI z języka angielskiego oznacza tyle co "Fuel Stratified Injection".Tłumacząc dosłownie jest to uwarstwiony wtrysk paliwa. Jest to jedna znajnowszych technologii stosowana obecnie w silnikach.

 

TSI - Rewolucja silnikowa

Po wielkich sukcesach silników TDI oraz FSI, Volkswagen ma zamiar wypuścić narynek nowatorską linię jednostek napędowych wyposażonych w technologiębenzynową TSI.

 

Dwa nowe silniki w A5

Audi A5 rozszerza paletę silników w swoim najnowszym modelu - A5. Dotrzylitrowego diesla dołączą dwie jednostki - drugi silnik wysokoprężny opojemności 2,7 litra oraz benzynowy silnik FSI o pojemności 3,2 litra.

 

Wspólnej szyny nadszedł czas

Przez nieco więcej niż ostatnią dekadę koncern Volkswagen kojarzył się dlawielu jednoznacznie z wysokoprężnymi jednostkami TDI. Wykorzystywały onetechnologię pompowtryskiwaczy, wprawdzie niezawodną, ale drogą w produkcji.Niestety, toczące się nieustannie koło rozwoju technologicznego wymusiłowprowadzenie następcy.

 

Nowe V6 od Audi

Audi ujawniło kilka nowych detali dotyczących nowego silnika V6, którypojawi się w nowej generacji Audi S4 oraz w przyszłym roku dołączy do gamysilników nieco większego modelu A6.

 

FSi

Fuel Stratified Injection, nowoczesna technologia wykorzystywana w silnikach benzynowych. Pozwala ona zwiększyć moc jednostki przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na spalanie paliwa. Efekt taki uzyskuje się dzięki wtryskiwaniu paliwa pod wysokim ciśnieniem bezpośrednio do komory spalania.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: FSi

W silnikach FSI trzeba zwracać uwagę na liczbę oktanową paliwa - książki mówią, zeby l.o. nie była mniejsza niż 95 a najlepiej 98 ale przy stosowaniu tego paliwa trzeba zachować odpowiednie warunki użytkowania (nie obciążać samochodu, nie utrzymywać zbyt dużych obr. sil. no chyba że się c...

 

Nowy silnik 1.8 TFSI od Audi

Audi prezentuje nowoczesny silnik turbobenzynowy, który pojawi się podmaską modelu A5.

 

Najlepsze silniki według WardsAuto

Co roku redaktorzy WardsAuto wybierają 10 najlepszych silnikówwśród nowych samochodów dostępnych na amerykańskim rynku.Właśnie poznaliśmy tegoroczną listę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik FSI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021