Wyszukiwałeś:

silnik X

Hellcat X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik Hellcat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Brytyjski "kot" z piekła rodem

Wydawało się, że ciężko będzie zbudować pojazd o mocy potężniejszej odBugatti Veyron. Brytyjczycy udowodnili jednak, że takie wyzwanie nie stanowidla nich żadnego problemu. Zbudowali oni auto, które nie dość, że jestmocniejsze o 20 procent, to na dodatek waży mniej i jest szybsze.

 

Dodge Challenger SRT Hellcat

 

707 KM z silnik V8. Jakieś pytania? 

 

Kolejna ponad 700-konna bestia z Ameryki

Jedno auto o mocy 700 KM w portfolio to rzecz godna podziwu, ale dwa toszaleństwo. Amerykański producent pokazał właśnie sedana, któryoferuje 707 KM mocy. Przecież to obłęd, nieprawdaż?

 

"Żmija" z doładowanym silnikiem

W ostatnim czasie Dodge zaprezentował dwa model z silnikiem doładowanym omocy 707 KM. Okazuje się, że doładowanie może zarazić kolejny model i toten flagowy.

 

Najlepsze silniki według WardsAuto

Co roku redaktorzy WardsAuto wybierają 10 najlepszych silnikówwśród nowych samochodów dostępnych na amerykańskim rynku.Właśnie poznaliśmy tegoroczną listę.

 

Dodge podsumował rok "palonej gumy"

Jak najlepiej podsumować miniony rok? Sposobów jest mnóstwo, ajeszcze więcej rankingów, które można by stworzyć. Dodge rok2014 podsumował jednym filmikiem. Oto najlepsze ujęcia, w którychgłówną rolę odgrywa "palenie gumy".

 

Dodge nie nadąża z produkcją Hellcata

707 koni mechanicznych w ogromnym sedanie lub potężnym coupe skusiło bardzowielu chętnych. Zbyt wielu. Popyt na Dodge Chargera i Challangera w wersjiHellcat przekracza możliwości produkcyjne.

 

Dodge zwiększa obroty, by zaspokoić popyt na Hellcaty

Tworząc modele Charger i Challenger w piekielnie mocnych wersjach SRT Hellcat,Dodge strzelił w przysłowiową dziesiątkę. Nagle okazało się, że przedsalonami marki ustawiają się kolejki jak u nas po baleron 30 lat temu. Ipodobnie jak z deficytową wędliną, trzeba na Hellcaty długo czekać.

 

Nadchodzi kres Hellcatów od Dodge'a

Potwornie mocne Dodge Chargery i Challengery w wersji Hellcat zrobiły ogromnąkarierę. Możliwe jednak, że całkiem niedługo zatracą one swój największy atut - legendarny silnik HEMI V8.

 

Hennessey Dodge Viper Venom - więcej niż Hellcat

Dodge Viper, inaczej niż tańsze modele Dodge, czyli Challenger i Charger, niedoczekał się wersji Hellcat, czyli wspomaganej kompresorem 707-konnej odmiany.Ale sposób na zwiększenie osiągów mają inzynierowie z HennesseyPerformance.  

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik Hellcat".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019