Wyszukiwałeś:

silnik X

V12 X

TDI X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik V12 TDI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

V12 TDI w Audi R8

To, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się nie do pomyślenia, staje sięcoraz bardziej realne. Audi, swoim koncepcyjnym modelem R8 V12 TDI pokazuje poraz kolejny, iż połączenie sportowego auta z silnikiem wysokoprężnym jaknajbardziej ma sens.

 

Audi Q7 V12 TDI

Najmocniejszy silnik wysokoprężny na świecie dla samochodów osobowychpojawi się w drugiej połowie roku w modelu Audi Q7. Póki codwunastocylindrowy olbrzym TDI będzie do obejrzenia podczas salonusamochodowego w Genewie pod maską koncepcyjnego modelu Q7 w luksusowej wersjiCoastline.

 

Audi Q7 V12 TDI quattro - wyjątkowa technologia

Tym razem niemiecka firma prezentuje silnik, którego jeszcze wsamochodach osobowych nie montowano - V12 TDI.

 

Nie będzie R8 V12 TDI

Po przeszło roku oczekiwań i wielkich zapowiedzi Audi ogłosiło zawieszenieprojektu o nazwie R8 V12 TDI, które miało być najmocniejszym dieslem whistorii sportowych aut dopuszczonych do ruchu drogowego.

 

Luksus z Wolfsburga

W 2002 roku kiedy pojawiła się pierwsza generacja modelu Phaeton naVolkswagena spadła lawina krytyki. Co prawda krytycy oceniali auto wysoko, aletwierdzili że to niepotrzebny wydatek dla koncernu.

 

Duże "Q" po zmianach + [VIDEO]

Trzy lata bez zmian od momentu wprowadzenia do sprzedaży, to dość długo jakna życie jednego modelu. Z takiego samego założenia wyszło Audi,które poddało kuracji odmładzającej swój największysamochód. Model Q7.

 

20 lat silników TDI Audi - część III

Audi intensywnie wprowadzało nowe rozwiązania także w dużych silnikach. W2003 roku zadebiutowała czterolitrowa jednostka V8 o mocy 275 KM, którawykorzystywała kilka technicznych detali silników "V" nowejgeneracji.

 

Silnik V12 TDI

 

Komputerowa wizualizacja silnika V12 TDI.

 

SUV od Bentleya z V12 TDI

Podczas niedawnej konferencji prasowej dyrektor generalny marki Bentley,Wolfgang Durheimer, ujawnił informacje na temat nadchodzącego modelu zsegmentu crossover.

 

Sportowe TDI od Audi

Niemcy z Ingolstadt przygotowali koncept, który do silnika TDI przylepiaetykietę RS. Ta nigdy nie była łączona z silnikiem wysokoprężnym. OtoAudi RS5 TDI w wersji studyjnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik V12 TDI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019