Wyszukiwałeś:

silnik X

VR6 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik VR6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejna wizja szpanerskiego Corrado

No Panowie Decydenci z VW , trochę odwagi życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To jest świetny pomysł ! ~observer

 

Nowa Skoda Superb oficjalnie

Druga generacja modelu Skoda Superb nawiązała z publicznością pierwszykontakt wzrokowy. Czeski producent zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcieswojej nowej limuzyny, której miejscem światowej premiery będzieprzyszłoroczny salon samochodowy w Genewie.

 

Audi rezygnuje z dużych silników

Według najnowszych doniesień Audi zamierza zrezygnować a montowania w swoichsamochodach jednostek V6 i VR6 o pojemności 3,2 litra. Dodatkowo koncernzamierza zrezygnować z produkcji modelu S8.

 

Volkswagen Passat: passat VR6

4.75 Polecam każdemu kupno vr6 tylko podwarunkiem że traficie nie zajechany egzemplarz co czasem graniczy z cudem jaswoim jeżdżę od 2 lat i nie narzekam.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Sharan I (1995-2010)

Samochody rodzinne przeznaczone w dalekie podróże były domenąproducentów amerykańskich, a potem francuskich. W połowie latdziewięćdziesiątych pojawiła się propozycja od koncernu VAG, którajuż bardzo długo gości na rynku.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Vento (1992- 1998)

Choć wielu postrzega go jako Volkswagena Golfa III, tyle że w czterodrzwiowymnadwoziu, to w rzeczywstości Vento różni się od swojego bardziejznanego kuzyna w większej liczbie detali. Na polskim rynku Vento sławęzyskało nie tylko dzięki swoim rodzinnym koneksjom, ale także dziękipolicji, która wykorzystywała ten model jako radiowóz.

 

Mocne serce od Volkswagena

Niemiecki producent z Wolfsburga na imprezie tuningowej Wortherseezaprezentował koncepcyjny model stworzony na bazie Golfa GTI - Design VisionGTI. Oba auta różnią się jednak ważnym elementem, silnikiem,który w studyjnym modelu dostarcza aż 503 KM.

 

Volkswagen CC: W stronę premium

Coraz więcej producentów zaczyna podążać za niszą wykreowaną przezkonkurencję. Klienci również poszukują produktów, którebędą ich wyróżniać oraz za stosunkowo niewielkie pieniądzeprzybliżą ich do magicznego segmentu premium. Czy Volkswagen CC, znany kiedyśjako Passat, na to pozwoli?

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Top 5: Koncepty z Gran Turismo 6

Wirtualna rzeczywistość to nieograniczony poligon. To tu granica jestprzesuwana najszybciej. Gracze całego świata to klient, który na zakuppatrzy inaczej, niż przeciętny nabywca samochodów. Gran Turismo 6 tosymulator jazdy, w którym producenci samochodów dostrzegliniezły kawałek tortu. Poznajcie 5 topowych, naszym zdaniem aut, stworzonychdla graczy Gran Turismo 6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik VR6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019