Wyszukiwałeś:

silnik X

Wankla X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik Wankla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Silnik Wankla

Rodzaj silnika spalinowego, którego tłok zamiast ruchu postępowo-zwrotnego wykonuje ruch obrotowy. Technologia opracowana przez niemieckiego konstruktora Felixa Wankla cechuje się prostotą działania oraz wysoką wydajnością, lecz nie jest pozbawiona kilku poważnych wad.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Silnik Wankla od Audi i Mazdy?

W historii motoryzacji kooperacja japońskich i niemieckich koncernównigdy nie stworzyła nic wielkiego. Tym razem Audi i Mazda podejmują siębardzo trudnego zadania. Zamierzają stworzyć wspólnymi siłami silnikWankla.

 

Koniec silnika Wankla

Mazda jako jedyny producent w ostatnich latach inwestowała pieniądze zrozwój silników Wankla. Okoliczności zmuszają jednak producentado porzucenia swoich planów.

 

Mazda: Nowy silnik Wankla w drodze

Po tym jak Mazda pożegnała się z modelem RX-8 pojawiły się nowe spekulacjena temat kolejnej generacji samochodów, które zostaną wyposażonew silnik Wankla.

 

Silnik Wankla w MX5?

Pojawiają się pierwsze pozytywne informacje o następcy wycofywanego modeluRX-8. Przy tej okazji spekuluje się o tym, że silnik Wankla trafi pod maskęMX-5.

 

Nowy silnik Mazdy w przyszłym roku

Podczas targów motoryzacyjnych w Moskwie gdzie, Mazda prezentowała najnowszą generację modelu 6 serwis AutoCar dowiedział się, że nowy silnikWankla pojawi się na rynku w przyszłym roku.

 

Kolejna Mazda z silnikiem Wankla?

Brytyjskie media donoszą o następcy Mazdy RX-8, który będzienajprawdopodobniej wyposażony w silnik Wankla

 

Czy Mazda uturbi silnik Wankla?

Plotki w sprawie następcy Mazdy RX-8 mówią, że auto pojawi się narynku w 2017 roku. Dziś oliwy do ognia dolewają kolejne zagraniczne media. Chodzi o silnik Wankla.

 

Silnik Wankla powróci do Mazdy?

Mazda zapowiada sportowy koncept na targi motoryzacyjne w Tokio. Być może wtym aucie pojawi się po latach silnik Wankla.

 

Silnik Wankla od Mazdy coraz bliżej

Plotki o powrocie silnika Wankla, który ostatnio pojawił się w MaździeRX-8, powracają jak bumerang i krążą po świecie od lat. Teraz jednakpojawiły się konkretne plany konstrukcyjne dotyczące nowej jednostki zobrotowym tłokiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik Wankla".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019