Wyszukiwałeś:

silnik X

bokser X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik bokser

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Toyota FT-86 dopiero pod koniec przyszłego roku

Według najnowszych doniesień z Kraju Kwitnącej Wiśni Toyota FT-86 pojawisię w salonach nie wcześniej jak w listopadzie przyszłego roku. To dobrawiadomość, bowiem ostatnie plotki mówiły o opóźnieniutrwającym do 2012 roku.

 

Nowoczesny bokser od Subaru

Silniki typu bokser to domena marki Subaru od wielu lat. Tym razem japońskikoncern zaprezentował trzecią generację "płaskiej czwórki"o pojemności dwóch litrów. Trafi ona niebawem pod maskiróżnych modeli z gamy plejad.

 

Nowy silnik w Porsche

Porsche pracuje właśnie nad nowym silnikiem czterocylindrowym, którymiałby trafić nawet do 911.

 

Nowy bokser pod maską FT-86

Toyota zdradza w końcu szczegóły dotyczące modelu FT-86.

 

Cztery cylindry w Porsche

Porsche od jakiegoś czasu pracuje nad nowym silnikiem. Przedstawicieleniemieckiej marki nie zdradzają szczegółów, ale prawdopodobniebędzie to czterocylindrowy silnik bokser.

 

10 najlepszych silników według WardsAuto

Amerykański magazyn WardsAuto przedstawił 10 Najlepszych Silników roku 2013. Wśród nagrodzonych są zarówno konstrukcje amerykańskiejaki i europejskie oraz motory japońskie. Nagrody otrzymały zarównosilniki czterocylindrowe jak widlaste ósemki.

 

Skoda z napędem na tył i silnikiem bokser

Silnik typu bokser umieszczony z tyłu, chłodzony cieczą, aerodynamicznenadwozie oparte na centralnej rurze nośnej - tak kiedyś wyglądałyprototypowe Skody. Z dzisiejszego punktu widzenia szkoda, że niektóre znich nie trafiły do seryjnej produkcji.

 

15 milionów "boxerów" od Subaru

Mówisz Subaru - myślisz silnik typu boxer. U Japończyków zShinjuku nawet turbodiesle mają przeciwlegle pracujące tłoki. Legendarnesilniki zostały wyprodukowane w 15 milionach egzemplarzy.

 

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Jeden z najbardziej charakterystycznych silników w historii motoryzacjiobchodzi swoje 50. urodziny. Pierwsza jednostka o przeciwległych cylindrachpojawiła się w Subaru 1000 w 1966 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik bokser".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019