Wyszukiwałeś:

silnik X

mercedes X

vito X

3 X

2 X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik mercedes vito 3 2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Mercedes Viano: VIP w dostawczym

Mercedes dobrym samochodem jest” – mógłby powiedziećbohater Gombrowiczowskiej Ferdydurke. Solidne wykonanie, komfort,najnowocześniejsza technika. Do tego trójramienna gwiazda, niczymcudowny medykament, leczy przeróżne kompleksy właściciela.

 

Daimler, Renault i Nissan razem!

Połączeń ciąg dalszy. Już wkrótce w nowych modelach Mercedesaznajdą się jednostki napędowe przygotowane przez alians Renault-Nissan. Zkolei obie te marki będą korzystać z podzespołów opracowanych przezniemiecki koncern. To efekt podpisanego porozumienia o współpracypomiędzy koncernem Daimler AG a aliansem Renault-Nissan.

 

Mercedes Vito: Wielozadaniowiec

Takie auta służą zarówno do przewozu większej ilości towaru bądźsprzętu, a przy tym pomieszczą tyle osób, co typowe samochody osobowe.Mercedes Vito w testowanej przez nas wersji Unimog to przykład auta,które może być wykorzystywane do bardzo różnych celów.

 

Ekonomiczny, czysty, niezwykle wydajny

Jednym z niepodważalnych atutów wszystkich samochodówciężarowych, dostawczych oraz autobusów produkowanych przez koncernDaimler są starannie dobrane komponenty układu napędowego o wysokiejwydajności. Zapewniają niskie zużycie paliwa, długą żywotność orazwyjątkowo długie okresy międzyprzeglądowe. Imponujące są równieżrozwiązania przyjazne dla środowiska. Mercedes-Benz jako pierwszy producent naświecie wprowadza kompletną gamę silników zgodnych z normą emisjispalin Euro 6 typu heavy duty i medium duty, a tym samym przyjmuje rolę lideraw tej dziedzinie.

 

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka — nowy Mercedes-Benz Citan toefektywny miejski samochód dostawczy. Nowy Citan jak żaden inny vanmiejski łączy minimalne emisje CO2 z wielką przyjemnością z jazdy orazwysoką sprawność z niskimi kosztami utrzymania.

 

Mercedes Sprinter z napędem 4x4

Mercedes do swojej gamy samochodów użytkowych dołączył właśnieSprintera z napędem przekazywanym na wszystkie koła. Auto dostępne jest ztrzema wariantami mocy.

 

Współpraca Daimlera i aliansu Renault-Nissan nabiera tempa

Podczas wystawy w Paryżu władze koncernu Daimler oraz aliansu Renault-Nissanpoinformowali o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach, jakie zostanąpodjęte w niedalekiej przyszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik mercedes vito 3 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018