Wyszukiwałeś:

silnik

. Znaleziono 27853 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik

Spróbuj też wyszukać: silnik honda ridgeline silnik krokowy wiowaro rolki powrotne paska klinowego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27853 wszystkich):

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Silnik wycieraczek

Silnik wycieraczek jest odpowiedzialny za poruszanie ramionami i piórami wycieraczek. Jest to silnik prądu stałego, najczęściej o napięciu 12V. Silnik elektryczny porusza się zawsze w jedną stronę, a to że wycieraczki zmieniają kierunek ruchu jest realizowane za pomocą przekładni i układu ...

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

„Silnik Roku” wyjeżdża z Wałbrzycha!

Czwarty raz z rzędu silnik produkowany w Wałbrzyskim zakładzie Toyoty zdobyłpierwsze miejsce w rankingu „Silnik Roku” (ang. Engine of The Year)w klasie do 1.0 litra.„Ta nagroda to uznanie nie tylko dlaprojektantów ale też dwóch tysięcy pracowników naszejfabryki, którzy nie ustają w wysiłkach, by zapewnić wysoką jakośćproduktu finalnego” – stwierdził Wiceprezes TMMP DariuszMikołajczak.

 

Silnik TwinAir nagrodzony

Spośród nagród przyznanych przez niemiecki magazyn „Auto Motor und Sport”  w ramach konkursu “Die BestenAutos 2011” - silnik TwinAir Fiata otrzymał prestiżowe uznanie, nagrodęimienia Paula Pietscha (były kierowca wyścigowy, dziennikarz i wydawca) zawkład w rozwój technologiczny silników.

 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 

Nowy silnik 1.8 TFSI od Audi

Audi prezentuje nowoczesny silnik turbobenzynowy, który pojawi się podmaską modelu A5.

 

Nowy silnik turbo od GM

General Motors zaprezentowało nowy silnik, który zadebiutuje podczas targów Detroit w nowym Cadillacu ATS. Nowa jednostka to turbodoładowany, czterocylindrowy motor o pojemności dwóch litrów.

 

Infiniti przedstawia nowy silnik V6

Japońska marka Infiniti przedstawia nową jednostkę napędową. Ma to być"najlżejszy, najmocniejszy, najczystszy i najbardziej efektywny silnikV6, jaki kiedykolwiek znalazł się w ofercie Infiniti". Czy torównocześnie zapowiedź nowego, ostrego modelu?

 

Nowy silnik Audi. 610 KM z dwóch litrów

Inżynierowie Audi opracowali nowy, turbodoładowany silnik przeznaczony dowyścigów DTM. Ma zaledwie dwa litry pojemności i spory zapas mocy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022