Wyszukiwałeś:

silnik

. Znaleziono 27366 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik

Spróbuj też wyszukać: silnik honda ridgeline wiowaro rolki powrotne paska klinowego silnik krokowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27366 wszystkich):

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Silnik wycieraczek

Silnik wycieraczek jest odpowiedzialny za poruszanie ramionami i piórami wycieraczek. Jest to silnik prądu stałego, najczęściej o napięciu 12V. Silnik elektryczny porusza się zawsze w jedną stronę, a to że wycieraczki zmieniają kierunek ruchu jest realizowane za pomocą przekładni i układu ...

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

„Silnik Roku” wyjeżdża z Wałbrzycha!

Czwarty raz z rzędu silnik produkowany w Wałbrzyskim zakładzie Toyoty zdobyłpierwsze miejsce w rankingu „Silnik Roku” (ang. Engine of The Year)w klasie do 1.0 litra.„Ta nagroda to uznanie nie tylko dlaprojektantów ale też dwóch tysięcy pracowników naszejfabryki, którzy nie ustają w wysiłkach, by zapewnić wysoką jakośćproduktu finalnego” – stwierdził Wiceprezes TMMP DariuszMikołajczak.

 

Silnik TwinAir nagrodzony

Spośród nagród przyznanych przez niemiecki magazyn „Auto Motor und Sport”  w ramach konkursu “Die BestenAutos 2011” - silnik TwinAir Fiata otrzymał prestiżowe uznanie, nagrodęimienia Paula Pietscha (były kierowca wyścigowy, dziennikarz i wydawca) zawkład w rozwój technologiczny silników.

 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 

Silnik Wankla od Audi i Mazdy?

W historii motoryzacji kooperacja japońskich i niemieckich koncernównigdy nie stworzyła nic wielkiego. Tym razem Audi i Mazda podejmują siębardzo trudnego zadania. Zamierzają stworzyć wspólnymi siłami silnikWankla.

 

Nowy silnik turbo od GM

General Motors zaprezentowało nowy silnik, który zadebiutuje podczas targów Detroit w nowym Cadillacu ATS. Nowa jednostka to turbodoładowany, czterocylindrowy motor o pojemności dwóch litrów.

 

Infiniti przedstawia nowy silnik V6

Japońska marka Infiniti przedstawia nową jednostkę napędową. Ma to być"najlżejszy, najmocniejszy, najczystszy i najbardziej efektywny silnikV6, jaki kiedykolwiek znalazł się w ofercie Infiniti". Czy torównocześnie zapowiedź nowego, ostrego modelu?

 

Nowy silnik Audi. 610 KM z dwóch litrów

Inżynierowie Audi opracowali nowy, turbodoładowany silnik przeznaczony dowyścigów DTM. Ma zaledwie dwa litry pojemności i spory zapas mocy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020