Wyszukiwałeś:

silniki X

BMW X

. Znaleziono 414 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki BMW

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 414 wszystkich):

BMW dla Politechniki Warszawskiej

BMW Polska postanowiło rozpocząć współpracę z wiodącymi uczelniamitechnicznymi w Polsce. Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej zostaną przekazane cztery silniki BMW przeznaczone do celówdydaktycznych.

 

Silniki BMW znów najlepsze

Bawarski producent samochodów utwierdził swoją dominację w plebiscycieInternational Engine of the Year. Nie dość, że jeden z jego silnikówzdobył nagrodę, to na dodatek w pięciu innych kategoriach też wygrałyjednostki produkowane przez BMW.

 

Naj, naj... BMW

BMW zaprezentowało topową wersję swojej najbardziej luksusowej limuzyny. Podmaską BMW 760i znalazł się 544-konny silnik V12, którywspółpracuje, po raz pierwszy w BMW, z ośmiostopniową przekładniąautomatyczną.

 

Tak może wyglądać BMW 6

W sieci pojawiły się pierwsze artystyczne wizje tego, jak wyglądać będziekolejna generacja BMW Serii 6. Jedną z takich propozycji serwuje portalwoldcarfans.com.

 

Nowe silniki w BMW X1

W marcu tego roku w gamie jednostek napędowych dostępnych w modelu BMW X1pojawią się nowe silnik cztero- i sześciocylindrowe.

 

Saab skorzysta z silników BMW

Na wczorajszej konferencji prasowej prezes Saaba potwierdził to, o czymmówiło się już od pewnego czasu. BMW będzie dostarczać jednostkibenzynowe dla przyszłych modeli Saaba.

 

BMW naśmiewa się ze starych diesli + [VIDEO]

Ameryka powoli zaczyna przekonywać się do samochodów z silnikamiwysokoprężnymi. Po części jest to zasługa kryzysu, a po częścinowoczesnych technologii, które sprawiają, że silniki te są dużobardziej konkurencyjne niż kiedyś.

 

Nowe, dwulitrowe, turbodoładowane silniki BMW

Po tym jak pojawiły się pogłoski, że pojawi się turbodoładowana jednostkaczterocylindrowa w BMW, było wiadomo, że powoli następuje koniecsześciocylindrowych rzędówek.

 

Plotki o nowym silniku BMW

Po tym jak BMW zaprezentowało animację ukazującą prace nowego silnika TwinPower, pojawiły sie spekulacje na temat nowej wersji, która będzieposiadała trzy cylindry.

 

BMW zrywa z Peugeotem

Współpraca BMW z Peugeotem nad produkcją czterocylindrowychsilników benzynowych najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona.Bawarski koncern w niedalekiej przyszłości samodzielnie będzie tworzył takiejednostki napędowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki BMW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021