Wyszukiwałeś:

silniki X

Drive X

E X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Drive E

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Mercedes: E Klasa coupe i kabriolet oficjalnie

Producent aut ze Stuttgartu uzupełnia gamę nowej E Klasy o kolejne wersjenadwoziowe. Po prezentacji kilkanaście dni temu wersji sedan i kombi czas na EKlasę Coupe oraz Cabriolet.

 

Volvo stawia na czterocylindrowe silniki

O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, otyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi pod maski pierwszych modeli szwedzkiejmarki. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silnik&oacute;w <em>Driveem>-E opojemności 2.0.

 

Trzy cylindry ze Szwecji

<em>Silnikiem> trzycylindrowe w swojej gamie ma już praktycznie każdy producent.Pozostało w zasadzie tylko kilka marek, kt&oacute;re w najbliższych latachwzbogacą gamę jednostek o motor trzycylindrowy. Jedną z nich jest marka zeSzwecji.

 

Volvo XC60 D4 Drive-E: Szwedzki sojusznik

Po liftingu Volvo wzbogaciło model XC60 o nową gamę jednostekczterocylindrowych <em>Driveem>-E. Sprawdziliśmy, jak wysokoprężny silnik z nowejrodziny radzi sobie pod maską najpopularniejszego modelu Volvo sprzedawanego wPolsce.

 

V40 Cross Country z silnikiem Drive-E i napędem AWD

Dostępne od niemal roku dwulitrowe <em>silnikiem> Volvo z rodziny <em>Driveem>-E połączonebyły wyłącznie z wersjami przednionapędowymi. W nowym Volvo V40 CrossCountry jednostka ta będzie wsp&oacute;łpracować z napędem AWD.

 

Volvo V60 - ceny wersji benzynowych

Volvo V60 to jedna z najciekawszych propozycji, gdy poszukujemy aut z segmentu Dw nadwoziu kombi. Szczegolnie polecamy wersję z dwulitrowym, turbodoładowanym<em>silnikiem>em <em>Driveem>-E o mocy 245 KM. Ceny wersji z silnikami benzynowymi Volvo V60na polskiym rynku startują od 120 tys. złotych.

 

Volvo V60 - dane techniczne

Gama silnik&oacute;w dedykowanych do Volvo V60 to pięć silnik&oacute;wwysokoprężnych i pięć benzynowych. Najsłabszy oferuje 115 KM mocy, anajmocniejszy seryjne 306 KM.

 

Trzycylindrowy silnik od Volvo

Moda na trzy cylindry w motoryzacji zakorzeniła się już na dobre. Terazszwedzki producent prezentuje sw&oacute;j własny silnik z trzema cylindrami.Jednostka dołączy do rodziny <em>Driveem>-E.

 
 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkr&oacute;tce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilnik&oacute;w innych producent&oacute;w. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Drive E".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019