Wyszukiwałeś:

silniki X

Mercedes X

. Znaleziono 300 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Mercedes

Spróbuj też wyszukać: silnik mercedes vito 3 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 300 wszystkich):

Mercedes-Benz Econic NGT w ALDI SÜD

Pierwszy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Econic napędzany gazem ziemnym iprzeznaczony do dystrybucji żywności został przekazany grupie ALDI SÜD.Szyty na miarę pojazd o niskiej kabinie łączy ekonomię i ekologię –dzięki temu został oznaczony odznaką “Blue Angel”.

 

Mercedes zmniejsza silniki

Mercedes wprowadza do swojej gamy dwa nowe silniki, które zapewniąlepsze osiągi, a także niższe spalania flagowym modelom marki spod znakugwiazdy.

 

Mercedes-Benz Sprinter 316 LGT - cichy i przyjazny dla środowiska

Pierwsze egzemplarze Sprintera 316 LGT (Liquefied Gas Technology) opuściłytaśmę produkcyjną w listopadzie 2010 r. Model ten dołączył do szerokiejgamy osobowych oraz dostawczych aut marki Mercedes-Benz z wydajnymi ioszczędnymi silnikami, oznaczonych etykietą BlueEFFICIENCY.

 

Nowe silniki w E-Klasie

Mercedes dokłada nowe silniki oraz skrzynię biegów do Klasy E. Będąto dwie benzynowe jednostki i nieco odświezona siedmiobiegowa automatycznaskrzynia.

 

Historia silników Diesla w ciężarówkach Mercedes-Benz

W dziedzinie rozwoju silników wysokoprężnych do aut użytkowychMercedes-Benz od zawsze pozostaje pionierem. 90 lat temu, jesienią 1922 roku,trzy egzemplarze prototypowej ciężarówki OB2 o ładowności pięciu tonwyjechały na tor firmy Benz w Mannheim.

 

Mercedes-Benz rozszerza gamę silników heavy-duty

Mercedes-Benz rozszerza gamę rzędowych, sześciocylindrowych silnikówheavy-duty, służących do napędu pojazdów ciężarowych iautobusów. Zależnie od wersji, moc nowej, montowanej pionowo jednostkiOM 470 o pojemności 10,7 litra waha się od 240 kW (326 KM) do 315 kW (428 KM).Jej montażem od czerwca zajmie się niemiecki zakład w Mannheim. Lekka,wydajna konstrukcja dołącza do nowej generacji silników spod znaku"BlueEfficiency Power".

 

Mercedes Klasa V: Transport klasy wyższej [video]

Klasa S Mercedesa od lat jest postrzegana jako model, który wyznaczatrendy i jest niedoścignionym wzorcem w segmencie limuzyn. W tym roku Mercedes dał światu samochód, który wydaje się nie mieć sobierównych w  segmencie osobowych vanów.

 

Mercedes zwiększa produkcję V12

Podczas gdy wszyscy producenci stawiają na coraz mniejsze silniki, Mercedesprzeżywa odwrotny trend. Niemcy musieli zwiększyć produkcję swoichnajwiększych silników ze względu na rosnące zainteresowanie.

 

Silnik Mercedes E 220d w detalach

Mercedes podzielił się specyfikacją techniczną prawdopodobnie najchętniejwybieranej odmiany nowej Klasy E. Dlaczego prawdopodobnie? Czterocylindrowejednostki Diesla są najbardziej popularne w tym segmencie i w ciemno stawiamy,że z odmianą 220d będzie podobnie, mimo że auto dopiero pojawiło się wsalonach.

 

Mercedes inwestuje 2,9 mld dolarów w silniki Diesla

Jak podaje Road&Track, obecnie Mercedes w małych silnikach Diesla korzystaz tych samych sterowników, co VW w swoich jednostkach wysokoprężnychpodczas afery "Dieselgate". To oczywiście ma się zmienić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Mercedes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019