Wyszukiwałeś:

silniki X

Scania X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Scania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Techniczny przełom – silniki Scania XPI

Scania jako pierwszy na świecie producent samochodów ciężarowychzbudowała silnik spełniający normę emisji Euro 5 bez koniecznościoczyszczania spalin. W celu uzyskania wysokich osiągów i małegozużycia paliwa wprowadzono kilka nowych technologii, w tym nowy układ wtryskupaliwa.

 

Scania dostawcą silników dla Terex Corporation

Scania i producent sprzętu budowlanego i przemysłowego Terex, mającygłówną siedzibę w Ameryce Północnej, podpisałydługookresową umowę, zgodnie z którą począwszy od 2011 r. Scaniarozpocznie dostawy silników przeznaczonych do napędu niektórychpojazdów i ciężkiego sprzętu Terex.

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Scania na targach IAA 2010

Podczas wystawy IAA 2010 Scania zaprezentuje nową serię R, zmodernizowane wpodobnym zakresie serie P i G oraz nowe samochody ciężarowe V8, a także nowyautobus turystyczny Scania Touring i niskopodłogowy autobus miejski ScaniaOmniCity.

 

Scania prezentuje silniki Euro 6

Scania prezentuje 13-litrowe silniki o mocy 440 i 480 KM, spełniające normęemisji spalin Euro 6 . Nowe jednostki napędowe łączą w sobie szereginnowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniających radykalną redukcjęemisji zanieczyszczeń, a jednocześnie charakteryzują się równieniskim zużyciem paliwa, jak silniki Scania Euro 5.

 

Współpraca Scania i Doosan Infracore

Scania i południowokoreański producent maszyn Doosan Infracore zawarłyporozumienie o umocnieniu współpracy. List intencyjny podaje, że od2014 Scania będzie dostarczać silniki nie tylko do wozideł i ładowarekDoosan, ale również do innych produktów koreańskiej firmy.

 

Silniki Scanii na lotniskach

Scania podpisała umowę o dostarczeniu 3000 silników zgodnych z normąemisji spalin Tier i4, które będą zamontowane w pojazdachprzeciągających samoloty po płycie lotniska.

 

Scania wprowadza drugą generację silników Euro 6

Scania wprowadza na rynek drugą generację jednostek Euro 6. Klienci będąmieli teraz do wyboru w sumie dziewięć poziomów mocy od 250 do 580 konimechanicznych.

 

Scania na targach militarnych

Podczas XXI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w KielcachScania zaprezentowała swoją pełną gamę silników do różnychzastosowań, przede wszystkim tych dedykowanych potrzebom przemysłu obronnego.

 

Silniki Scania do maszyn Hyundaia

Scania i Hyundai Heavy Industries podpisały porozumienie o współpracy,na mocy którego Scania będzie dostarczać silniki do koparek iładowarek produkowanych przez oddział maszyn budowlanych koncernu HyundaiHeavy Industries.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Scania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019