Wyszukiwałeś:

silniki X

V6 X

. Znaleziono 272 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki V6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 272 wszystkich):

Dwa nowe serca spod znaku gwiazdy

Mercedes znów pokazuje, że to co było jeszcze niedawno niedoścignionymplanem, teraz staje się już standardem. Firma ze Stuttgartu zaprojektowaładwa, całkiem nowe silniki, które już tradycyjnie są jeszcze mocniejszei mają mniejszy apetyt na paliwo.

 

Nowe silniki w E-Klasie

Mercedes dokłada nowe silniki oraz skrzynię biegów do Klasy E. Będąto dwie benzynowe jednostki i nieco odświezona siedmiobiegowa automatycznaskrzynia.

 

Lotus zbuduje własne silniki

Ta wiadomość to lekkie zaskoczenie ze strony Lotusa. Firma zapowiedziała, żezajmie się planami stworzenia nowych, sześcio- i ośmiocylindrowychsilników.

 

F1: Nowe silniki jednak od 2014 r.

FIA zaakceptowała propozycję zespołów Formuły 1, dotyczącą zmianyterminu wprowadzenia do czempionatu sześciocylindrowych silników Turbo opojemności 1600 ccm. Oznacza to, że tzw. "światowe silniki",których baza pojemnościowa będzie wykorzystywana także w innychdyscyplinach motosportu, w Formule 1 zacznie obowiązywać od sezonu 2014, a niejak pierwotnie zakładano od sezonu 2013.

 

Strzeż się czasów bez emocji

Jadąc ostatnio do redakcji tramwajem zauważyłem na skrzyżowaniu obok siebiedwa sportowe i poniekąd kultowe auta - Mitsubishi Lancera Evo X orazpoprzednią Hondę Civic Type-R. Po tym jak obaj kierowcy wystartowali zpiskiem opon spod świateł, w mej głowie narodziła się myśl, że to możebyć coraz rzadszy widok.

 

Renault F1: V6 w miejsce V8

W 2014 roku rozpocznie się nowa era w historii wyścigów Formuły 1.Czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany przepisów dotyczącesilników, które umożliwią wprowadzenie jednostek napędowychnowej generacji. Renault już ma gotowy 1,6-litrowy turboładowany silnik,którego moc zwiększa dodatkowo system odzyskiwania energii cieplnej,wytwarzanej przez układ wydechowy lub hamulcowy.

 

F1: Czy mniejszy oznacza mniej emocji?

W Formule 1 wakacje i tzw. „sezon ogórkowy” kwitnie. Todoskonały moment na to by zastanowić się nad tym co jest nieuniknionei  co czeka nas w przyszłym roku. Mowa rzecz jasna o nowych, mniejszychjednostkach napędowych, które będą napędzać bolidy F1. Czy silnikiV6 turbo będą jedną wielką porażką „królowej sportówmotorowych”?

 

WardsAuto nagradza silniki

Prestiżowy portal WardsAuto wyłonił w plebiscycie 10 najlepszychsilników 2014. Wśród nich znalazły się jednostkiwysokoprężne i trzycylindrowy silnik benzynowy turbo.

 

Wątek na forum: Cztery cylindry pełne frajdy!

Fajne zestawienie tylko tak naprawdę w całym downsizingu nie chodzi o liczbę cylindrów a o pojemność. Większość odpowiedników przedstawionych powyżej samochodów miała by dekadę czy dwie temu silniki V6 a teraz fakt, R4. Ale tak naprawdę chodzi tu o pojemność, wtedy minimum 3.0, często więcej a te...

 

Wątek na forum: Nadjeżdża nowa Skoda Superb

Będzie miała 4 cylindrowy silnik diesla o pojemności 2 litrów. W klasie executive to po prostu wstyd, żeby nie powiedzieć załamka. Pierwsza generacja Superba miała przynajmniej ciekawe silniki V6 benzynowe i diesla. Obecna to porażka - 170KM (diesel) w tak dużym, powoduje, że jest to pojazd dla e...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki V6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019