Wyszukiwałeś:

silniki X

V8 X

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki V8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 249 wszystkich):

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Nowe V8 w Range Roverach

Od przyszłego rocznika modelowego samochody marki Range Rover będąwyposażone w nowe, turbodoładowane silniki V8 napędzane olejem napędowym.

 

Mercedes zmniejsza silniki

Mercedes wprowadza do swojej gamy dwa nowe silniki, które zapewniąlepsze osiągi, a także niższe spalania flagowym modelom marki spod znakugwiazdy.

 

Lotusowska V8

Lotus planuje wsadzić do nowego Esprita silnik V8, który w całościzostanie zaprojektowany i wykonany przez firmę z Norfolk - takie informacjeujawnił Danny Bahar, szef marki, magazynowi Autocar.

 

Nowe silniki w E-Klasie

Mercedes dokłada nowe silniki oraz skrzynię biegów do Klasy E. Będąto dwie benzynowe jednostki i nieco odświezona siedmiobiegowa automatycznaskrzynia.

 

Lotus zbuduje własne silniki

Ta wiadomość to lekkie zaskoczenie ze strony Lotusa. Firma zapowiedziała, żezajmie się planami stworzenia nowych, sześcio- i ośmiocylindrowychsilników.

 

Rzędowa szóstka od Mercedesa

Rzędowe, silniki sześciocylindrowe od lat były domeną marki BMW. Okazujesię jednak, że również koncern ze Stuttgartu również ma wplanach takie jednostki.

 

Koniec z V8

Coraz ostrzejsze normy spalin i moda na downsizing zbierają żniwa. Kolejnąofiarą tych zmian jest marka Infiniti oraz silniki V8, którewystępowały maską tych modeli.

 

Silniki AMG w ciągu maks 4 lat w samochodach z Gaydon

Prezes Mercedesa, Dr Dieter Zetsche wyjawił serwisowi AutoExpress, żejednostki napędowe AMG w przeciągu trzech, czterech lat trafią pod maski samochodów marki Aston Martin.

 

Wątek na forum: Mercedes ML250: Duży z małymi potrzebami

Nie,wiem czy wszystkie te SUV-y w przedziale 220-260 tys zł (podstawowe wersje) są warte tej ceny,,wcale jakość materiałów nie powala na kolana a szczerze to w Q7 rozczarowało mnie wybitnie,po drugie podstawowe silniki w granicach 3.0 l są w tych autach słabe jak co to jest 240KM na mase auta 2...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki V8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019